• Informacje na temat:

  trinny i susannah ubierają polskę

Artykuły na temat: trinny i susannah ubierają polskę
 • Trinny i Susannah doradzały Polkom

  Trinny i Susannah, brytyjskie stylistki, które dzięki niezwykle popularnym programom telewizyjnym i poradnikom zyskały status międzynarodowych gwiazd, odwiedziły w sobotę, 12 czerwca, Warszawę i pomagały Polkom wydobyć ich piękno dzięki odpowiednio skomponowanym strojom.

 • Premiera nowego show

  Łódź była pierwszym polskim miastem, które odwiedziły dwie znane dziennikarki Trinny Woodall i Susannah Constantine. W czwartek, 21 kwietnia, na antenie TVN Style premiera ich nowego programu "Trinny i Susannah ubierają Polskę".

 • Światowe gwiazdy z programem w Polsce

  Trinny Woodall i Susannah Constantine - znane na całym świecie dziennikarki i stylistki - po tym, jak ubrały Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Belgię i Holandię biorą się za Polki. Początek - w Łodzi.

 • Rozbiorą Polki! Kto?

  Dwie najsłynniejsze stylistki: Trinny Woodall i Susannah Constantine po tym, jak ubrały już Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Belgię i Holandię przyjadą na podbój Polski.

 • Odpowiednia bielizna to połowa sukcesu

  W czterech miastach Polski słynne stylistki - Susannah Constantine i Trinny Woodall - doradzą paniom, ale i panom, jak się dobrze ubrać. Zmienią ich garderobę, a może i życie. Bo jak twierdzą: - Odpowiedni ciuch może sprawić cuda!

 • "Ekipa z Warszawy" : Reality-show MTV

  ...", "Trinny i Susannah ubierają Polskę", czy "Tak to leciało!". Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali...

 • Polki zmieniają się na wiosnę

  Trinny i Susannah - dwie słynne angielskie stylistki - pojawiły się na wiosennej konferencji ramówkowej TVN Style. Dziennikarki przyjechały do Polski, aby nagrać program "Trinny i Susannah ubierają Polskę". - Poszukujemy kobiet w każdym wieku - od 18 do 80 lat. Zarówno szczupłych, jak i tych z rozmiarem XXL. Chcemy pokazać, że w każdym wieku i mając różne figury można wyglądać dobrze, seksownie...