• Informacje na temat:

  trinny woodall

Artykuły na temat: trinny woodall
 • Partner Trinny Woodall nago podczas jej relacji na żywo na Facebooku

  Charles Saatchi, multimilioner i partner Trinny Woodall. Popularna brytyjska prezenterka, znana również w Polsce z emitowanego w TVN Style programu "Trinny i Susannah", w środę prowadziła na Facebooku(...) mężczyzna, w którym widzowie natychmiast rozpoznali Saatchiego, z którym Trinny spotyka się od 2013 roku. Był całkowicie nagi, lecz odwrócony tyłem do widzów i prawdopodobnie sądził, że jest poza kadrem...

 • Premiera nowego show

  Łódź była pierwszym polskim miastem, które odwiedziły dwie znane dziennikarki Trinny Woodall i Susannah Constantine. W czwartek, 21 kwietnia, na antenie TVN Style premiera ich nowego programu "Trinny i Susannah ubierają Polskę".

 • Rozbiorą Polki! Kto?

  Dwie najsłynniejsze stylistki: Trinny Woodall i Susannah Constantine po tym, jak ubrały już Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Belgię i Holandię przyjadą na podbój Polski.

 • Polski są niezwykłe!

  Jakiś czas temu do Polski przyjechały dwie wyjątkowe kobiety - Trinny Woodall i Susannah Constantine. Najsłynniejsze specjalistki w dziedzinie mody opowiadały o tajnikach swojej pracy i zdradziły, czym urzekły je Polki.

 • Światowe gwiazdy z programem w Polsce

  Trinny Woodall i Susannah Constantine - znane na całym świecie dziennikarki i stylistki - po tym, jak ubrały Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Belgię i Holandię biorą się za Polki. Początek - w Łodzi.

 • Odpowiednia bielizna to połowa sukcesu

  W czterech miastach Polski słynne stylistki - Susannah Constantine i Trinny Woodall - doradzą paniom, ale i panom, jak się dobrze ubrać. Zmienią ich garderobę, a może i życie. Bo jak twierdzą: - Odpowiedni ciuch może sprawić cuda!

 • Janiak: Nie jestem gejem!

  Dwie słynne brytyjskie stylistki, autorki książki "Jak się nie ubierać" Trinny Woodall i Susannah Constantine znają się na modzie i na kobiecości jak mało kto. Słyną też z ciętego języka. Podczas ich(...), które nosi. Podczas spotkania ze stylistkami w jednej z warszawskich galerii handlowych, usłyszał, że... jest gejem. Trinny i Susanah, były przekonane, że dobrze ubrany mężczyzna musi być homosekualistą...