• Informacje na temat:

  trojanowska izabela

Artykuły na temat: trojanowska izabela
 • Izabela Trojanowska: Kto sprawia, że czuje się młoda?

  Izabela Trojanowska (64 l.) niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym. Dlaczego?

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • Izabela Trojanowska źle znosi izolację i rozłąkę z córką. Znajomi gwiazdy są pełni obaw!

  Izabela Trojanowska (65 l.) przed laty przeżyła prawdziwe piekło. Aktorka i piosenkarka zmagała się z poważną chorobą. Znajomi boją się, że z powodu zamknięcia i izolacji wróci najgorsze. "Samotność nie służy Izie" - wyjawiają "Życiu na Gorąco".

 • Budka Suflera: Ostatnie takie tango

  19 października w Spodku w Katowicach odbędzie się specjalny koncert "Ostatnie takie tango Budki Suflera". Będzie to pożegnanie Budki Suflera ze sceną.

 • Izabela Trojanowska: Córka potrzebuje jej wsparcia!

  Izabela Trojanowska wie, że jej córka właśnie teraz bardzo jej potrzebuje. Dlatego w każdej wolnej chwili kontaktuje się z Roxaną (26 l.) i stara się być dla niej jak największym wsparciem.  "Roxana(...), bo pełna tej miłości. Teraz daję to mojej córce" - wyznaje Izabela.  Izabela nie kryje też, że był czas, kiedy to ona potrzebowała wsparcia. Kiedy rozstawała się z mężem Markiem Trojanowskim, wpadła...

 • Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  Na spotkaniu z okazji 35. urodzin serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" Grażyna Barszczewska pochwaliła się, że podczas zdjęć stoczyła "pojedynek zapaśniczy" z Romanem Wilhelmim. "Walka" wywiązała się podczas sceny miłosnej.

 • Wybitny aktor chciał, żeby Izabela Trojanowska partnerowała mu... nago!

  Izabela Trojanowska, czyli niezapomniana Kasia Kunicka z "Kariery Nikodema Dyzmy" i Joanna Borewicz z "07 zgłoś się", była w młodości bardzo wstydliwa i za żadne skarby świata nie chciała paradować przed kamerą bez ubrania. Nie wszystkim mężczyznom, z którymi grała, podobało się, że jest... nierozbieralna.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • "Klan": Izabela Trojanowska nie obchodzi urodzin i imienin

  Izabela Trojanowska nie jest tradycjonalistką i nie ma w zwyczaju hucznego świętowania imienin bądź urodzin. Nie organizuje z tych okazji żadnych imprez i nie oczekuje na życzenia. - Niechętnie(...) miejscu na ziemi, to spotykamy się tylko wtedy, kiedy mamy czas, a takie daty nie są jakimś większym pretekstem do spotkań - mówi agencji Newseria Lifestyle Izabela Trojanowska. Piosenkarka co...

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

Zdjęcia na temat: trojanowska izabela
 • Izabela Trojanowska
 • Izabela Trojanowska
 • Izabela Trojanowska
Wideo na temat: trojanowska izabela
 • Izabela Trojanowska o Kotulance

  Izabela Trojanowska wyznała, że Agnieszka Kotulanka, rzekomo zmagająca się z problemem alkoholowym, nie odbiera telefonów. Być może nie życzy sobie kontaktów z ekipą "Klanu". Trojanowska uważa, że serialowa Krystyna Lubicz jest silną osobą i należy poczekać, aż skończy się jej "trudny moment". Nie wyklucza jej powrotu do "Klanu" w przyszłości. (WideoPortal/x-news)

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Izabela Trojanowska broni Roksany Węgiel: artystyczne zawody rządzą się swoimi prawami!

  Izabela Trojanowska (64 l.) wyjawiła swoją opinię na temat Roksany Węgiel (14 l.). Uważa, że niektórzy zbyt pochopnie oceniają nastolatkę i nie znają praw, którymi rządzi się rynek artystyczny.

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

Dyskusje na temat: trojanowska izabela