• Informacje na temat:

  trudne decyzje

Artykuły na temat: trudne decyzje
 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

 • "Podejmuję trudne decyzje"

  Anita Lipnicka to wokalistka, która jeszcze długo będzie kojarzona z zespołem Varius Manx, którego była wokalistką. W sprzedaży ukazał się właśnie jej trzeci solowy album, zatytułowany „Moje oczy są zielone”. Z tej okazji o wyjeździe do Anglii, odejściu z Varius Manx i nie publikowanych wierszach, z wokalistką rozmawiał Konrad Sikora.

 • Trudne wybory, ciężkie decyzje

  Polska "Obietnica", rumuńska "Pozycja dziecka", a także hollywoodzkie "Witaj w klubie" i "Ocalony" - te filmy w piątek, 14 marca, zadebiutują na ekranach naszych kin.

 • "Rolnik szuka żony 4": Trudne wybory! Jakie będą decyzje?

  Przypomnijmy, że w dziewiątym odcinku "Rolnik szuka żony 4" bohaterowie muszą dokonać ostatecznych wyborów. Jakie podejmą decyzje? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 5 listopada, w TVP1.

 • Reni Jusis, autorka słynnego przeboju "Zakręcona", uraczyła swych fanów nowym albumem zatytułowanym "Elektrenika". Znawcy jej twórczości zapewne dostrzegli dużą zmianę brzmienia w porównaniu do poprzednich wydawnictw. Decyzja o tym, aby spróbować swych sił w nieco innej stylistyce nie przyszła jednak wokalistce łatwo.

 • Trudne decyzje Ani Dąbrowskiej

  ...odzwierciedla wszystkie moje rozterki związane z nagrywaniem i produkcją tej płyty. To były ciągłe wybory i trudne decyzje". "Cały czas próbowaliśmy czegoś nowego, coś dogrywaliśmy, sprawdzaliśmy czy...

 • "Must Be The Music": Trudne decyzje

  Z ponad 10 tys. uczestników trzeciej edycji "Must Be The Music" do etapów eliminacyjnych dostało się ponad sto zespołów i solistów.

 • Trudno mnie złamać

  ...potrzebują motywatora, który je zaktywizuje. Dlaczego sądzisz, że byłabyś dobrym motywatorem? Czy przez swoje trudne doświadczenia życiowe stajesz się bardziej wiarygodna? - Widzę, jakie są(...) będzie się podejmowało decyzje na kontrze, to konsekwencja będzie taka, że będziemy wykluczani i nielubiani. Dzisiaj uczysz tego swoje córki? - Moje córki musiały się bardzo szybko same nauczyć...

 • Trudna decyzja Egurroli

  Przed jurorem programu "You Can Dance" ciężkie chwile. Agustin Egurrola musi dokonać ważnego wyboru: czy bardziej liczy się dla niego praca, czy... zdrowie?

 • Trudne wybory Seana Penna

  ...jeszcze latem. Na razie czeka na decyzje Penna, który dostał też propozycję zagrania obok Naomi Watts w "Fair Game" w reżyserii Douga Limana ("Tożsamość Bourne'a") o agentce CIA.

Zdjęcia na temat: trudne decyzje
Wideo na temat: trudne decyzje
 • "Przygarnij mnie": Anna Popek przed trudną decyzją

  Anna Popek wraz z córką, Oliwią, odwiedziły schronisko dla bezdomnych psów. Jednemu z czworonogów chciały zapewnić dach nad głową. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem... Czy zapracowana mama i jej dorastająca córka zdecydują się na adopcję psiaka? Odpowiedź już w najbliższych odcinkach "Przygarnij mnie".

 • Anna Kalczyńska: To niezwykle trudny temat

  Zawsze byłam przeciwniczką aborcji, natomiast jestem również przeciwniczką podejmowania decyzji za kobiety - mówi Anna Kalczyńska. Zdaniem prezenterki temat jest niezwykle delikatny.

 • "Na sygnale": Decyzja Martyny, zwiastun 66. odcinka

  Martyna, ciężko ranna w szyję, musi poddać się operacji. A doktor Reiter, tuż przed zabiegiem, zadaje jej trudne pytanie... - Martyna, słyszysz mnie? Odłamek utkwił w podgłośni. Wyciągnięcie go jest bardzo ryzykowne. Możesz wykrwawić się na śmierć... Możemy zrobić sztuczną drogę oddechową. Ale wtedy... wtedy będziemy musieli wyciąć struny głosowe. Wiem, że to trudne... straszne... Ale musisz

Dyskusje na temat: trudne decyzje