• Informacje na temat:

  trudny uczeń

Artykuły na temat: trudny uczeń
 • Nauczycielka romansuje z uczniem

  Świat Blanki (Małgorzata Buczkowska-Szlenkier) z "Barw szczęścia" to same niespodzianki! Nie dość, że zakochała się w nastolatku, to jeszcze... jest jego nauczycielką!

 • Trudne dzieciństwo Susan Boyle

  Susan Boyle, niezbyt atrakcyjna Szkotka, która za sprawą jednego przesłuchania w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" stała się fenomenem muzycznym na skalę światową, przyznała, że jako dziecko nie miała najłatwiejszego życia w szkole. Powód? Dokuczali jej zarówno nauczyciele, jak i inni uczniowie.

 • Trudne początki Milli Jovovich

  Do polskich kin weszła piąta część kultowej serii "Resident Evil" z Millą Jovovich w roli głównej. Historię życia aktorki niektórzy uznają za ciekawszą od fabuły filmu, w jakim zagrała. PAP Life przypomina niektóre wątki z jej barwnej młodości.

 • Trudne wybory, ciężkie decyzje

  ...zmierzenia się z trudnymi dylematami moralnymi. Stawiając swe życie na szali, czterech zahartowanych w boju mężczyzn - w filmie Petera Berga wcielili się w nich Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile...

 • Gadżety dla ucznia okiem Anny Nowak-Ibisz

  ​Jakie gadżety są potrzebne dziecku idącemu do szkoły? "Biurko, krzesło, dobra lampa" - wylicza Anna Nowak-Ibisz. Gospodyni programu "Pani Gadżet" przekonuje, że nie widzi uzasadnienia, by kupować dziecku tablet. Jeśli telefon, to taki, który tylko dzwoni.

 • "Boston Public": Zmagania z trudną młodzieżą

  1 grudnia telewizja Polsat wprowadziła do swojej ramówki pierwszy sezon serial u "Boston Public". Zmagania sfrustrowanych nauczycieli z młodzieżą z pewnej bostońskiej szkoły średniej są emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 14.45.

 • Co w kinie? Klasyka i trudne tematy

  W piątek, 3 października, na ekrany kin wchodzi aż dziewięć filmów. Spośród nich największe zainteresowanie widzów budzą dwie polskie produkcje: "Potop Redivivus" Jerzego Hoffmana i "Służby specjalne" Patryka Vegi.

 • TVP: Nowe programy w reakcji na sytuację epidemiczną

  ...eksperckich oraz muzyki. "Rozmowy w czasach zarazy" to program, który "ma za zadanie umocnić wiarę i dać nadzieję oraz wzmocnić poczucie wspólnoty i solidarności, w tych trudnych dla wszystkich czasach...

 • ​Adam Fidusiewicz: Lubię eksperymentować

  Adam Fidusiewicz przyznaje, że spontaniczna gra aktorska sprawia mu ogromną przyjemność, dlatego też postawił na teatr improwizowany. Wraz z grupą Hercklekoty, która jest projektem uczniów Szkoły Impro, występuje na różnych warszawskich scenach. Zdaniem Fidusiewicza improwizacja to niezwykle wciągająca, ale też trudna sztuka aktorska.

 • ​"Locke & Key": Horror dla całej rodziny. Netflix prezentuje nowy serial

  Najpierw Joe Hill, syn Stephena Kinga wymyślił krwawą historię: do domu Locke'ów niespodziewanie przychodzi nastolatek, uczeń pobliskiego liceum, w którym pracuje głowa rodziny Locke'ów. Nie, nie chodzi o usprawiedliwienie nieobecności ani pomoc w nauce. Dzieciak ma broń, z której mierzy prosto w klatkę piersiową nauczyciela. Brzmi jak zapowiedź horroru? Serial "Locke & Key" od 7 lutego można...

Zdjęcia na temat: trudny uczeń
Wideo na temat: trudny uczeń
 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 574.

  Przed służbą sierżant Natalia Mróz idzie do banku, by załatwić kilka spraw. Nagle do placówki wpada trzech zamaskowanych mężczyzn, którzy żądają pieniędzy. Policjantka próbuje udaremnić brutalny napad. Sytuacja z każdą minutą robi się coraz bardziej dramatyczna. W ciągu dnia na komisariacie zjawia się zaniepokojona nauczycielka, która podejrzewa, że jeden z jej uczniów jest ofiarą przemocy domowej. Załoga numer osiem ustala, że rodzice chłopca są rozwiedzeni, a rozstanie bardzo...