• Informacje na temat:

  tucholski

Artykuły na temat: tucholski
 • Choć od śmierci Anny German (†46) w tym roku minie 32 lata, jej jedyny syn Zbigniew Tucholski junior (39 l.) nadal bardzo przeżywa jej śmierć.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

 • Zbigniew Tucholski przez lata żył skromnie. Gdy upomniał się przed sądem o schedę po żonie Annie German, dostał 2 mln zł, jednak tylko na papierze.

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Serialowcy przystąpili do Wielkiej Matury Polaków

  Joanna Moro i Szymon Sędrowski, czyli Anna German i Zbigniew Tucholski z bijącego rekordy popularności serialu "Anna German", zasiedli w poniedziałkowy wieczór w szkolnych ławach, by wziąć udział w Wielkiej Maturze Polaków i razem z wieloma innymi gwiazdami rozwiązywać zadania ściśle... fajne.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • Marta Kaczyńska zabrała córki na wakacje. Rodzice Dubienieckiego rozżaleni

  Marta Kaczyńska (36 l.) świetnie zorganizowała swoim córkom wakacyjną przerwę. Zabrała je do Włoch i w Bory Tucholskie, by dziewczynki mogły odpocząć i nabrać sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Było tyle wrażeń, że zabrakło chwili na to, by Ewa (13 l.) i Martynka (9 l.) spędziły trochę czasu z dziadkami. Rozżalony Marek Dubieniecki opowiedział o tym w tabloidzie.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • „Anna German”: Miłość niemożliwa

  Rola Zbigniewa Tucholskiego, męża bohaterki serialu „Anna German”, zjednała Szymonowi Sędrowskiemu serca widzów i... nie tylko! Sam pan Zbigniew uznał, że aktor jest od niego dużo przystojniejszy. Chwalił tę kreację.

 • Marcelina Zawadzka: Maserak to tyran

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" była Miss Polonia traktuje jak wyzwanie. Nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co łączy ją z Rafałem Maserakiem i co zrobi, gdy wygra program.

Wideo na temat: tucholski
Dyskusje na temat: tucholski
 • Re: "M jak miłość": Ich małżeństwo legnie w gruzach?

  Główni bohaterowie w tym serialu mają straszne wzięcie. Mostowiaczki miały przynajmniej po jednym lub dwóch mężów, kilku kochanków. Marek miał żonę, trzy kochanki. Paweł Żduński to już nie potrafię zliczyć. Nawet Barbarze w młodości zdarzyło się zajść w ciąże będąc panną. No, no. Niezłym przykładem świeci ta rodzina. Czyżby faktycznie typowo polska???

 • Próby przed premierą spektaklu...

  Bylam, widzialam -mistrzostwo swiata!!! Główny aktor Paweł Tucholski niesamowita kreacja, Pan Wojciech Kalarus chapeaux bas, wszystke wariatki cos wspanialego, Pan grający Wariatke Chantal- Kamil Krupicz wprost bajeczny...