• Informacje na temat:

  turski andrzej dzieci

Artykuły na temat: turski andrzej dzieci
 • Andrzej Turski patronem studia w radiowej Trójce

  Studiu emisyjnemu w radiowej Trójce nadano w poniedziałek, 27 stycznia, imię jej byłego redaktora naczelnego Andrzeja Turskiego. Dziennikarz telewizyjny i radiowy zmarł 31 grudnia 2013 roku.

 • Andrzej Turski: Ryby, Niemen i Sienkiewicz

  Mógł być gwiazdą rocka, wybrał dziennikarstwo. Pokonał chorobę, przeżył śmierć żony, z którą był 46 lat. Andrzej Turski nie daje się losowi.

 • Andrzej Turski: Na cmentarz do żony

  Kiedy tylko ma chwilę, najpierw jedzie na cmentarz, by postawić na grobie żony świeże kwiaty. Bo ona zawsze bardzo je lubiła. Później jedzie do wnuka, by spędzić z nim chociaż krótką chwilę. Dla Andrzeja Turskiego (70 l.) to niemal rytualne zachowania każdego dnia. Już nie chce tracić żadnej chwili.

 • Co w telewizji robi córka Andrzeja Turskiego?

  Urszula Chincz jest córką znanego dziennikarza Andrzeja Turskiego i mamą 5-letniego Rysia. Rok temu debiutowała pani w magazynie "Pytanie na śniadanie". Co z zawodowego punktu widzenia dał pani ten czas? - To dla mnie nowe otwarcie i zupełnie nowe doświadczenie. Wiele się przez ten rok nauczyłam. Poznałam ciekawych ludzi - zarówno tych, którzy pracują przy produkcji programu, jak i naszych...

 • Nowa w "Pytaniu na śniadanie"

  Do "Pytania na śniadanie" dołączyła niedawno Urszula Chincz, córka znanego dziennikarza, Andrzeja Turskiego. Program prowadzi z Tomaszem Kammelem.

 • Zatańczy nawet w gipsie

  Trzy lata temu zdiagnozowano u niego nowotwór. Wkrótce zrezygnował z "Panoramy" na czas leczenia. Teraz choroba wróciła. Andrzej Turski postanowił, że dalej poprowadzi program informacyjny.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  Gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Marek Bukowski - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. Podczas poniedziałkowej gali uhonorowano również zmarłego w grudniu ubiegłego roku Andrzeja Turskiego, któremu pośmiertnie przypadła statuetka w kategorii "prezenter informacji".

 • Co nowego jesienią w Dwójce?

  ...6. sezon amerykańskiego serialu "Dr. House", nowe pasma: filmowe "Kino na Maksa" i dokumentalne "Oglądaj z Andrzejem Fidykiem", a także pełen wzruszeń program Małgorzaty Kalicińskiej "Opowiedz nam swoją historię" - to najważniejsze punkty jesiennej ramówki TVP2.

 • Laura Łącz: Tak mu się spodobałam, że przysłał mi kilka scenariuszy

  Elżbieta i Ryszard Brzozowscy. Na łowisku bywały prawdziwe legendy... - Od lat łowił z nami Andrzej Turski. W tym roku przyjechała jego córka, Ula Chincz. W zawodach zawsze brał udział prof. Zbigniew(...) latach takie same problemy miewał np. pan Turski - łowił wysmarowany kremem przeciwsłonecznym, a fotograficy pytali, kto to jest. Nie rozpoznawali i innych zamaskowanych postaci: Ignacego Gogolewskiego...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polańskiego, "Portretu damy" (1996) Jane Campion i "Królów nocy" (2007) Jamesa Graya. 31 grudnia zmarł Andrzej Turski - dziennikarz telewizyjny i radiowy. Współtworzył "Teleexpress", prowadził "7 dni świat". Turski był gospodarzem weekendowych wydań "Panoramy". Z widzami chciał się pożegnać 8 grudnia, ale nie zdążył - kilka dni wcześniej miał ciężki zawał serca i był w śpiączce. Był laureatem Super...