• Informacje na temat:

  turski rak

Artykuły na temat: turski rak
 • Nie żyje Andrzej Turski

  Andrzej Turski, popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, zmarł 31 grudnia 2013 roku. Miał 70 lat. Informację podała TVP Info. Od lat zmagał się z cukrzycą, przeszedł także długą walkę z chorobą nowotworową.

 • Andrzej Turski: Ryby, Niemen i Sienkiewicz

  Mógł być gwiazdą rocka, wybrał dziennikarstwo. Pokonał chorobę, przeżył śmierć żony, z którą był 46 lat. Andrzej Turski nie daje się losowi.

 • Ostatnie pożegnanie Andrzeja Turskiego

  ..."Gwiazdą wiodącą Cię przez życie była miłość czuła i delikatna" - w ten sposób Andrzeja Turskiego, popularnego dziennikarza radiowego i telewizyjnego, pożegnał podczas mszy żałobnej w Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli, ojciec Rafał Sztejka. Andrzej Turski zmarł 31 grudnia, miał 70 lat.

 • Dzisiaj pogrzeb Andrzeja Turskiego

  Msza święta pogrzebowa za zmarłego Andrzeja Turskiego odbędzie się we wtorek, 7 stycznia, w kościele św. Andrzeja Boboli, w Warszawie. Popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny zmarł 31 grudnia 2013 roku. Miał 70 lat.

 • Andrzej Turski: Operacja uratuje mu życie?

  Stan zdrowia Andrzeja Turskiego (70 l.) nadal jest poważny, ale się poprawia. Dziennikarzowi wróciło krążenie, a lekarze rozważają operację, która usprawniłaby pracę serca prezentera "Panoramy". Dlatego jego bliscy apelują o oddawanie krwi na rzecz Turskiego.

 • Córka Turskiego w "Pytaniu na śniadanie"

  Nie namawiał córki, by zajęła się dziennikarstwem. Andrzej Turski (69 l.) raczej zachęcał ją, by przemyślała swój wybór. Pani Ula jednak zdecydowała się studiować ten kierunek. Ale zaraz po studiach(...), najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  Gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Marek Bukowski - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. Podczas poniedziałkowej gali uhonorowano również zmarłego w grudniu ubiegłego roku Andrzeja Turskiego, któremu pośmiertnie przypadła statuetka w kategorii "prezenter informacji".

 • Zerwą kontrakt z Hanną Lis?

  ...też na obsadę "Panoramy" TVP 2. Świetnie wypadł w nich telewizyjny weteran Andrzej Turski. Dlatego zamiast przejść do TVP Info, od marca będzie prowadził główne weekendowe wydania "Panoramy(...) zebrała Danuta Holecka. Poprzednio Hanna Lis zniknęła z anteny TVP1 w grudniu 2008 roku. Były szef "Wiadomości" Krzysztof Rak odsunął ją wtedy od prowadzenia programu, uzasadniając swoją decyzję utratą...

 • Orły 2020: Jedenaście statuetek dla "Bożego Ciała"

  ...zabrakło członkini Polskiej Akademii Filmowej - Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. "Małgosiu, do twarzy ci z tak wysokim stanowiskiem" - powitał kandydatkę na prezydenta Polski prezydent Polskiej Akademii(...) dwa ważne hasła: "Nie bądź obojętny" (za Marianem Turskim) i "Bądź czuły" (za Olgą Tokarczuk). Po czym poprosił kogoś z publiczności o przytulenie (na ochotnika zgłosiła się Agata Buzek). Zgodnie...

 • Czwarta władza: Kto najlepszy?

  ...z rakiem nadal prowadził program - wówczas jeszcze w TVP1. A gdy wyzdrowiał, podziękował widzom za wsparcie. To, co go spotkało, opisał w książce "Wygrać życie". Liderzy wyścigu Drugie miejsce zajął(...) telewizyjnej Jedynki w Rzymie, potem Waszyngtonie. Relacjonował spustoszenia po huraganie Katrina i tsunami w Azji. Nie zabrakło go w Japonii po wypadku elektrowni Fukushima. Ścisła czołówka bez kobiet...