• Informacje na temat:

  tusk na meczu

Artykuły na temat: tusk na meczu
 • Donald Tusk przyjechał do Polski na premierę filmu o piłkarzu Górnika Zabrze

  Po ostatniej wizycie w Warszawie zapewne niewielu spodziewało się, że Donald Tusk (60 l.) wkrótce znów pojawi się w Polsce. Jaki jest powód jego wizyty? Okazuje się, że przyjechał, aby obejrzeć film.

 • Kto zaśpiewa hymn na Euro?

  Specjalna komisja powołana przez Ministerstwo Sportu oraz Ministerstwo Kultury wyłoniła trójkę wykonawców, którzy mogą zaśpiewać polski hymn na Mistrzostwach Europy 2008. Są to: Edyta Górniak, Stachursky i Zygmunt Staszczyk. Ostateczną decyzję podejmie premier Donald Tusk.

 • Donald Tusk został dziadkiem

  Wczoraj w nocy (26 lutego) urodził się syn Michała Tuska (27 l.) i Anny Lew (26 l.). Chłopiec waży 3,3 kg. "Premier jest szczęśliwy, dla niego to bardzo ważny dzień" - tłumaczy rzecznik rządu.

 • Jaki program cieszył się w 2007 roku największą popularnością wśród polskich widzów? Nikogo nie zaskoczy chyba informacja, że liderem okazał się serial ... "M jak miłość".

 • Jacek Kurski wraz z ukochaną na derbach Trójmiasta

  Jest coś, co łączy Jacka Kurskiego (51 l.) i Donalda Tuska (59 l.) - obaj panowie gorąco kibicują Lechii Gdańsk. I o ile ten drugi już nie mieszka w Polsce, przez co nie bywa na meczach "Biało-zielonych", o tyle ten pierwszy czasem widywany jest na stadionie. Niedawno prezes TVP zabrał ukochaną na derby Trójmiasta. Miał powody do radości, bowiem jego ukochana drużyna pokonała Arkę Gdynia 2:1.

 • Gwiazdy wystawiają cenne przedmioty na aukcjach WOŚP

  Choć do 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin, na koncie Fundacji jest już ponad 700 tysięcy złotych i kwota ta rośnie z minuty na minutę.

 • Gwiazdy wygrały z politykami

  Wynikiem 2:1 zakończył się w niedzielę mecz gwiazdy TVN vs. politycy. Dochód z meczu zasili konto fundacji TVN "Nie jesteś sam".

 • Arcade Fire "Reflektor": Osobliwość (recenzja)

  Arcade Fire robią, co chcą. Na dwóch płytach.

 • Joanna Mucha przeszła prawdziwą metamorfozę. Wygląda lepiej?

  Joanna Mucha swego czasu była ministrem sportu i turystyki w rządzie Donalda Tuska. Podczas sprawowania urzędu zaliczyła sporo wpadek - m.in. kazała nazywać się "ministrą", wypytywała, kto wybrał drużyny do meczu o Superpuchar (a ten rozgrywany jest zawsze między mistrzem kraju i zwycięzcą Pucharu Polski, nikt zatem ich nie wybiera - decydują osiągnięte wyniki), mówiła też o polskiej III lidze...

 • Joanna Mucha musiała przejść odwyk?!

  Była jednym z najbardziej krytykowanych polityków w drużynie Tuska. Po tym, jak została ministrem, a raczej "ministrą" sportu, wpadkom nie było końca! Media skrupulatnie rozliczały ją z każdego błędu(...) obciążono ją również za odkryty dach na Stadionie Narodowym podczas meczu Polska-Anglia, który przez ogromną ulewę nie doszedł do skutku. Joanna Mucha straciła posadę w atmosferze skandalu! Piękna ministra...

Wideo na temat: tusk na meczu
 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Kraina burz

  Pochodzący z Węgier Szabolcs gra w niemieckim klubie piłkarskim. Nie jest tam szczęśliwy, dlatego po przegranym meczu i kłótni ze swoim przyjacielem Bernardem wraca do rodzinnej wioski. Tam poznaje Árona i stopniowo nawiązuje się między nimi coraz głębsza relacja. Jednak wszystko się zmienia, kiedy niespodziewanie przyjeżdża Bernard.

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...

Dyskusje na temat: tusk na meczu
 • Re: "Na dobre i na złe": Ale wpadka! Tomasz Ciachorowski ponownie w serialu. W zupełnie innej roli!

  Wolakom polecamy wolskie media np. TV PIS WOLSKA. Kanały tematyczne : 1.PUBLICYSTYKA: Smoleńsk I, Tusk, Smoleńsk II. Program publicystyczny - Co z tą Wolską? Smoleńsk III, Publicznie pokazywanie(...) obrad sejmu, Oglądanie meczu na tablecie w czasie obrad komisji sejmowej .................. 6. KRONIKA WYPADKÓW: Kolejne wypadki kolumn rządowych ........................... 7. SPORT: Bieg Misiewiczów po