• Informacje na temat:

  tvn krupa

Artykuły na temat: tvn krupa
 • Edyta Górniak w "My Way" TVN. W programie pojawi się także Allan Krupa

  W zapowiadanym już przez nas nowym show TVN "My Way" Edyta Górniak będzie uczyć się jazdy samochodem. Okazuje się, że na planie towarzyszyć jej będzie syn, 15-letni Allan Krupa.

 • Katarzyna Krupa: Jestem królową parkietu

  Katarzyna Krupa uważa, że dzięki tańcowi do dziś zachowuje elegancką, wyprostowaną sylwetkę. W obecnej pracy zdarza jej się również korzystać z kontaktów, które nawiązała podczas kariery na parkiecie. Umiejętności taneczne wykorzystuje jednak wyłącznie na prywatnych imprezach.

 • Joanna Krupa: Gotowa na dziecko

  Czego dziś spodziewasz się po programie, który króluje w TVN od ośmiu lat? Joanna Krupa: - Kogoś niesamowitego, kogo jeszcze nie było w tym programie. I mam nadzieję, że właśnie taką perełkę tej jesieni znajdziemy. A czego ciebie nauczył "Top Model"? - Cierpliwości. Poza tym ci młodzi ludzie dają mi szalenie pozytywną energię. Wierzą, że w jakiś sposób możemy pomóc im zmienić ich życie...

 • Joanna Krupa krytykuje Katarzynę Warnke: Nie pasowało mi to

  Temat ciąży Katarzyny Warnke oraz sposobu, w jaki aktorka przekazała światu radosną nowinę, nie cichnie. Ostatnio skomentowała go nawet Joanna Krupa. Jak się okazuje, modelka nie była zachwycona całą sytuacją.

 • Krupa: Mam fajną osobowość

  Joanna Krupa, polska fotomodelka, podbiła już świat. Jest obiektem męskich westchnień m.in. w Stanach Zjednoczonych i Australii. Na jesieni zawładnie zaś rodzimym ekranem. Już od września na antenie TVN będzie prowadzić program "Top model. Zostań modelką", który ma ukazywać przemianę zwykłych, młodych kobiet w zachwycające modelki.

 • Joanna Krupa o programie "Misja Pies"

  Joanna Krupa została gospodynią nowego programu "Misja Pies". Będzie w nim pomagać Polakom w wyborze odpowiedniego dla nich pupila oraz ułożeniu relacji między psem a właścicielem. Modelka twierdzi, że taki program był jej wielkim zawodowym marzeniem.

 • Katarzyna Krupa: Nie mam potrzeby rozbierania się

  Katarzyna Krupa nie zamierza brać udziału w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Twierdzi, że nie czuje potrzeby pokazywania nagiego ciała, kłóci się to zresztą z jej postawą życiową. Gwiazda nie planuje również otwarcia szkoły tańca, nie jest bowiem pewna swoich biznesowych umiejętności.

 • Joanna Krupa: Czesz, dżefczyny!

  Joanna Krupa - piękna modelka, prowadząca show "Top Model. Zostań modelką" - stała się prawdziwą ulubienicą internautów. Swoją popularność zawdzięcza jednak nie karierze w świecie mody, ale polsko-amerykańskiej wymowie.

 • "Mam talent": Dariusz Krupa zauroczył Agnieszkę Chylińską

  W sobotę, 6 października, TVN wyemituje piąty castingowy odcinek "Mam talent". Tylko u nas możecie przedpremierowo zobaczyć fragment występu Dariusza Krupy.

 • ​Joanna Krupa: Psy to moja terapia

  Krupa. - Dla mnie posiadanie psa to jest ogromna terapia, bo jak przychodzisz do domu, to jak jest pusty dom, to nie jest to samo. Program "Misja Pies" będzie można oglądać na antenie stacji TVN już(...)Joanna Krupa jest właścicielką pięciu psów. Twierdzi, że nie jest łatwo zajmować się taką gromadą - każdy z jej pupili odznacza się bowiem innym usposobieniem. Najbardziej widoczne jest to podczas...

Zdjęcia na temat: tvn krupa
Wideo na temat: tvn krupa
 • Joanna Krupa udzieliła wywiadu z mamą. Nie oszczędza znanej córki

  Joanna Krupa dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, jednak niezbyt często pokazuje się ze swoją mamą Jolantą. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziały one o swojej(...) nie będzie normalne. Zawsze byłam przeciwna - tłumaczy pani Jolanta. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jastrzębska donosi na Olę Kisio Dżoanie Krupie!

  " - wściekła się Krupa, a Jastrzębska miała dzięki temu materiał do śniadaniówki TVN! (x-news/dzieńdobrytvn)

 • Joanna Krupa ochrzczona w rzece Jordan

  – powiedziała Joanna Krupa. (UWAGA! TVN/x-news)(...)Izrael. Joanna Krupa przed paroma dniami poleciała do Izraela, gdzie odnowiła swój chrzest. Modelka przyznała, że rola Boga w jej życiu jest szczególnie ważna. Przyjmując ponowny chrzest Krupa