• Informacje na temat:

  tvn piękna

Artykuły na temat: tvn piękna
 • TVN przeprasza za materiał z "Dzień Dobry TVN" o Jungkooku. "Rozpoczęliśmy postępowanie"

  Stacja TVN wystosowała oficjalny komentarz z przeprosinami w sprawie materiału wyemitowanego w "Dzień Dobry TVN" 28 stycznia, który dotyczył wokalisty koreańskiego zespołu BTS Jungkooka. Fani zespołu byli oburzeni tym, co zobaczyli i twierdzili, że w programie zakpiono z gwiazdora oraz azjatyckiego typu urody.

 • "Królestwo kobiet": Gwiazdy w nowym serialu TVN

  Miłość, przyjaźń, zdrada, zbrodnia i pieniądze! Cztery zupełnie różne kobiety łączy przewrotny los. Przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Dzieli je wszystko, ale tylko kiedy zaczną współpracować będą mogły stawić czoła światu. W rolach głównych w nowym serialu TVN "Królestwo kobiet" niezwykłe aktorki: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra...

 • "Dzień Dobry TVN": Kiedy zadebiutują nowi prowadzący?

  Już w najbliższy czwartek, 5 marca, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zadebiutują na antenie jako prowadzący "Dzień Dobry TVN".

 • Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

  Podczas wtorkowej prezentacji wiosennej ramówki TVN-u poznaliśmy nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN".

 • Piękna, ale bestia

  Serial "Julia", w którym Marta Żmuda Trzebiatowska wciela się w rolę gotowej na wszystko femme fatale, już od poniedziałku, 2 stycznia, na antenie telewizji TVN!

 • Fani k-popu oburzeni materiałem w "Dzień Dobry TVN". "Żarty nie na miejscu, brak profesjonalizmu"

  Polscy fani k-popu nie kryją oburzenia po materiale wyemitowanym w "Dzień Dobry TVN" , dotyczącym rankingu najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który wygrał wokalista BTS Jungkook. Według internautów komentujący zestawienie kpili z młodego gwiazdora i rasistowsko żartowali z azjatyckiego typu urody.

 • "Top Model": Piękno to piękno

  PAP Life: W Polsce szeroka publiczność poznała pana, jako jurora programu telewizji TVN "Top Model. Zostań modelką", jednak w świecie mody jest pan cenionym fotografem. Jakie zdjęcie zadecydowało(...)". Czy ukazują one pewien kanon piękna, czy raczej jego indywidualizm? - Ukazują pewien indywidualizm. Są to zupełnie różne kultury, więc estetyka jest inna. Ale piękno wszędzie jest ponadczasowe. Kanony...

 • "Diagnoza": Maja Ostaszewska w nowym serialu TVN

  Szpital, przystojni lekarze oraz piękna kobieta, która straciła pamięć i sama nie wie, kim jest. Jesienią na antenie TVN poznamy bohaterów nowej produkcji. Scenariusz "Diagnozy" powstał specjalnie dla Mai Ostaszewskiej, która zagra w serialu główną rolę.

 • "1800 gramów": Magdalena Różczka i Piotr Głowacki na plakacie nowej produkcji TVN

  Magdalena Różczka i Piotr Głowacki zagrali główne role w nowej kinowej produkcji TVN "1800 gramów". Film trafi na ekrany kin 15 listopada.

 • Jest "piękna inaczej"

  Marzyła o radiu , skończyła w telewizji. W dzieciństwie od lalek wolała piłkę nożną. Zaczęła w TVP, skończyła w TVN. Ale nadal z tymi samymi partnerami - i w życiu prywatnym, i zawodowym.

Zdjęcia na temat: tvn piękna
Wideo na temat: tvn piękna