• Informacje na temat:

  tvn piękna

Artykuły na temat: tvn piękna
 • "Anioł stróż": Jakaż to była piękna... klapa. Tego serialu szefowie TVN wstydzą się do dziś!

  ..."Anioł stróż" był jedną z trzech nowych produkcji (obok „Niani” i „Magdy M.”), jakie jesienią 2005 roku stacja TVN zaproponowała swym widzom. O ile jednak sitcom z Agnieszą Dygant w roli Frani Maj oraz serial z Joanną Brodzik w roli Magdy Miłowicz od razu podbiły serca Polaków, o tyle opowieść o aniele zesłanym na Ziemię, by zaopiekować się śliczną rozwódką i jej dziećmi, nie spodobał się...

 • Anna Wendzikowska: Podwójna mama

  W styczniu Anna Wendzikowska urodziła córeczkę. Piękna dziennikarka nie planuje jednak długiego urlopu macierzyńskiego.

 • Piękna córka Izabelli Scorupco

  ..., która łączy ją z matką. 22-latka jest nie tylko piękna, ale również ambitna. Jako nastolatka została zaproszona do Białego Domu na spotkanie z Barackiem Obamą.  - Jest bardzo dobrą uczennicą w swojej(...) wyróżnienie - mówił Mariusz Czerkawski w "Dzień Dobry TVN". Obecnie dziewczyna studiuje na prestiżowym Uniwersytecie Berkeley. 22-latka łączy swoją przyszłość z show-biznesem, ale nie poszła w ślady...

 • Katarzyna Cichopek: Wykonuję zadania

  Trudno sobie wymarzyć lepszą kandydatkę do prowadzenia programu "o życiu" niż Katarzyna Cichopek. Młoda, piękna, radosna i, co najważniejsze, obowiązkowa profesjonalistka. Przy tym twierdzi, że rozmowy z ludźmi i rozwijanie się to jej pasje!

 • Nie żyje Ewa Greś. Piękna aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" miała 44 lata

  Zmarła Ewa Greś, aktorka znana m.in. z serialu TVN "Na Wspólnej". Miała 44 lata.

 • "Avengers: Czas Ultrona": Wendzikowska rozmawia ze Scarlett Johansson

  W niedzielę, 10 maja, w programie "Dzień Dobry TVN" będziemy mogli zobaczyć rozmowę Anny Wendzikowskiej z gwiazdami filmu "Avengers: Czas Ultrona": Scarlett Johansson i Markiem Ruffalo.

 • Edward Miszczak: Władca TVN

  Od jego decyzji zależy powodzenie bądź klęska każdej ramówki TVN-u. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska i wiceprezes zarządu spółki, obchodzi 18 marca 65. urodziny.

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Zaskakujące słowa gwiazdy TVN. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawiła jej to przed śmiercią męża!

  ....  Dziś wdowa powoli próbuje wrócić do normalnego życia, choć na razie nie planuje powrotu do TVN.  Swoje miejsce znalazła w Zakopanem, gdzie troskliwie zajęli się nią najbliżsi.  Okazuje się jednak(...)" kucharka przyznaje, że Szulim wysoko zawiesiła poprzeczkę.  "Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo...

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

Zdjęcia na temat: tvn piękna
Wideo na temat: tvn piękna