• Informacje na temat:

  tvn turbo

Artykuły na temat: tvn turbo
 • Nowości w TVN Turbo

  Stacja TVN Turbo ogłosiła swoją jesienną ramówkę. Poza dobrze znanymi tytułami widzowie znajdą sześć nowych pozycji polskiej produkcji i tyle samo nowości zagranicznych.

 • 10 nowości w TVN Turbo

  TVN Turbo szykuje tej jesieni wiele niespodzianek dla fanów czterech kółek, ale i nie tylko. Zobaczymy m.in. rajdowego wicemistrza Polski Tomasza Kuchara strzelającego do beczek z paliwem i Karola Wójcickiego testującego trawienie żyletek...

 • Marcelina Zawadzka poprowadzi program "Dendżer" w TVN Turbo

  Zdobywczyni tytułu Miss Polonia, znana z zamiłowania do sportów ekstremalnych, została współprowadzącą program "Dendżer" na antenie TVN Turbo. Wraz z Arkadiuszem Klichem w niecodzienny sposób będzie sprawdzać działanie urządzeń codziennego użytku.

 • TVN pokaże 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  ...zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. TVN Discovery Polska po raz czwarty została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relację z tego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24, TTV oraz w serwisie Player.pl. Jak zawsze, o godz. 20 zabłyśnie „Światełko do nieba”.

 • "Mam talent": The Kroach ze złotym przyciskiem. Widzowie TVN oburzeni

  Po roku przerwy na antenę TVN powrócił "Mam talent" .  W 12. serii programu w roli jurorów ponownie pojawili się Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińską oraz Agustin Egurrola. Funkcję(...) występy u boku m.in. Turbo ( sprawdź! ) i Nocnego Kochanka ( posłuchaj! ). Zagrali wspólny charytatywny koncert z Neilem Turbinem (pierwszy wokalista grupy Anthrax) w warszawskim Hard Rock...

 • TVN uruchomi nowy kanał?

  W tym roku polski rynek telewizyjny może się powiększyć o nowy kanał telewizyjny. Grupa TVN rozważa uruchomienie nowej, dziesiątej już, stacji tematycznej.

 • TVN uruchomi nowe kanały

  Grupa TVN podtrzymuje plany dotyczące powiększenia portfolio swoich kanałów tematycznych. Widzowie mogą spodziewać się nawet kilku nowych stacji, jednak nie wcześniej niż w przyszłym roku.

 • Rekordowe urodziny TVN

  W sobotę, 3 października, telewizja TVN obchodziła swoje dwunaste urodziny. Z tej okazji najwierniejsi widzowie sprawili stacji prezent - pod względem oglądalności kanał zanotował najlepszy wynik w historii.

 • Sportowcy w nowym show TVN-u

  Od lutego na antenie telewizji TVN pojawi się polska wersja światowego hitu "Wipeout - Wymiatacze". Na ekstremalnym torze przeszkód zmierzą się cztery drużyny: Polacy, Ukraińcy, Białorusini i połączone siły Czechów i Słowaków. Kto wejdzie w skład polskiej ekipy?

 • Prokop rozdaje samochody

  Marcin Prokop poprowadzi nowy teleturniej "Turbo Ring" na antenie TVN Turbo.

Zdjęcia na temat: tvn turbo
Wideo na temat: tvn turbo
 • Marcelina Zawadzka poprowadzi program „Dendżer”

  Zdobywczyni tytułu Miss Polonia, znana z zamiłowania do sportów ekstremalnych, została współprowadzącą program „Dendżer” na antenie TVN Turbo. Wraz z Arkadiuszem Klichem w niecodzienny sposób będzie sprawdzać działanie urządzeń codziennego użytku. Para spróbuje między innymi przygotować sok w pralce oraz napompować oponę samochodową dezodorantem. Jak podkreśla Marcelina Zawadzka, niektóre

Dyskusje na temat: tvn turbo