• Informacje na temat:

  tvp

Artykuły na temat: tvp
 • Jacek Kurski pełniącym obowiązki prezesa TVP

  Obowiązki Prezesa Zarządu TVP będzie pełnił Jacek Kurski - poinformowała w komunikacie Telewizja Polska.

 • TVP podała szczegóły Debaty Prezydenckiej 2020

  ...70 minut ma potrwać Debata Prezydencka 2020, organizowana 6 maja przez TVP; wśród tematów dyskusji będą: polityka zagraniczna, bezpieczeństwo, polityka społeczna, gospodarka i ustrój państwa - poinformowało w czwartek, 23 kwietnia, Centrum Informacji TVP.

 • Formacja Nieżywych Schabuff oskarża TVP. Będzie pozew?

  Kilka dniu temu TVP rozpoczęła promocję trasy koncertowej "Wakacyjna trasa Dwójki 2020". Ich spoty reklamowe naruszają prawo?

 • ​Federico Fellini w TVP Kultura

  ...20 stycznia 2020 roku przypadają setne urodziny Federica Felliniego. Z tej okazji w Czwartkowym Klubie Filmowym w TVP Kultura pojawią się filmy włoskiego mistrza.

 • Bohater show TVP stracił dobytek w powodzi

  Uczestnik popularnego reality show TVP "Ośmiu wspaniałych" przeżył koszmar. Stracił cały dobytek, a sam otarł się o śmierć. Mężczyzna potrzebuje pomocy. Walczy o przyszłość swoją i swojego syna.

 • "Zieja": Kolejna produkcja TVP Dystrybucja Kinowa

  Kolejnym po "Zenku" filmem, który na ekrany polskich kin wprowadzi TVP Dystrybucja Kinowa, będzie biograficzny obraz "Zieja". Premiera produkcji Roberta Glińskiego z głównymi rolami Zbigniewa Zamachowskiego i Andrzeja Seweryna zaplanowana jest na 13 marca.

 • Łzy Marty Manowskiej w show TVP

  W piątkowy wieczór TVP 1 wyemitowała kolejny, szósty odcinek programu: "Ośmiu Wspaniałych", którego prowadzącą jest Marta Manowska. W pewnym momencie sama dziennikarka nie potrafiła ukryć swoich emocji, roniąc łzy... Co wydarzyło się w ostatniej odsłonie show?

 • TVP: Koniec popularnych seriali i teleturniejów

  W najbliższych dniach TVP zakończy emisję premierowych odcinków popularnych teleturniejów oraz seriali - wynika z informacji portalu Gazeta.pl. Tylko do 3 kwietnia emitowane będą nowe odcinki telenoweli "Klan", dwa dni później stacja pokaże ostatni premierowy odcinek teleturnieju "Jaka to melodia?".

 • TVP musi przeprosić miasto Gdańsk

  Wyemitowany 31 października 2016 roku w programie TVP Info "Minęła 20" materiał dotyczył zaproszenia dla imigrantów wystosowanego przez zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. "Nie ma(...) Radiofonii i Telewizji wpłynęło 36 skarg, a TVP zawiesiła jednego z wydawców programu, Krystiana Karwiela. Adamowicz uznał zaś, że materiał narusza dobra osobiste Gdańska i wniósł sprawę do sądu. W piątek...

 • Kontrowersje wokół koncertu TVP. Złamali przepisy?

  ...koncertowe.  Z tego powodu transmitowany przez TVP koncert "Dla ciebie mamo" spotkał się z krytyką ze strony internautów.  Impreza odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie, pomiędzy artystami nie zachowano odpowiedniego dystansu, a w koncercie brała udział także publiczność.  "Nie wierzę, że TVP robi koncert z okazji Dnia Matki z publicznością w studio. Tam pewnie też nie można się zarazić...

Zdjęcia na temat: tvp
Wideo na temat: tvp
 • Ramówka TVP

  W czwartek, 24 sierpnia, w gmachu przy ulicy Woronicza w Warszawie, odbyła się uroczysta konferencja, podczas której zaprezentowano jesienną ofertę programową TVP. Spotkanie poprowadził Tomasz Kammel w duecie z Sylwią Dekiert. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy stacji, zarówno produkcji znanych, jak i tych najnowszych.

 • Jacek Kurski o najnowszych serialach TVP

  Jacek Kurski opowiada o najnowszych propozycjach TVP.

Dyskusje na temat: tvp