• Informacje na temat:

  tvp 2

Artykuły na temat: tvp 2
 • "Dance Dance Dance" znika z ramówki TVP 2

  Sobotni wieczór od kilku tygodni zarezerwowany jest na antenie TVP2 dla tanecznego show "Dance Dance Dance". W związku ze szczególnym charakterem najbliższych dni TVP podjęła decyzję o rezygnacji z emisji kolejnego odcinka programu. Widzowie TVP2 w sobotni wieczór zobaczą film Anthony'ego Minghelli "Wzgórze nadziei". Kolejne zmagania taneczne w programie "Dance Dance Dance" zostaną wyemitowane...

 • "Sanatorium miłości 2": Podjęłam wyzwanie - mówi nowa uczestniczka produkcji TVP

  - Oglądając pierwszy sezon "Sanatorium miłości", pomyślałam: "Dlaczego nie ja?" - mówi Stenia Kowalska, jedna z bohaterek nowej edycji show.

 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Nowy muzyczny show TVP 2

  Od 28 lutego, w każdy piątek, o godz. 20.35 w wyjątkowym show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.

 • Jacek Kurski: Na razie jestem prezesem TVP

  ...- Na razie jestem prezesem Telewizji Polskiej - powiedział w piątek prezes TVP Jacek Kurski. Jak podkreślił, jeśli prezydent Andrzej Duda wyrazi taką sugestię - nie musi nim być. "Dla mnie ważne jest to, żeby media miały finansowanie" - dodał.

 • Prezydent podpisał nowelę ws. dofinansowania TVP i Polskiego Radia

  ...- Prezydent Andrzej Duda poinformował w piątek, 6 marca, że podpisał nowelę ustawy o radiofonii i telewizji i ustawy abonamentowej przyznającą w 2020 r. rekompensatę w wysokości 1,95 mld zł dla TVP i Polskiego Radia.

 • Jacek Kurski bohaterem kolejnego zamieszania w TVP! O co chodzi?

  Rada Mediów Narodowych ma uchylić decyzję sprzed tygodnia o powołaniu Jacka Kurskiego do zarządu Telewizji Polskiej i powołać go jeszcze raz - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Skąd to zamieszanie? Skład zarządu TVP ograniczony jest do trzech osób, miejsce dla Kurskiego zwolniło się więc formalnie dopiero po wczorajszej rezygnacji Marzeny Paczuskiej.

 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.

 • Wiosenna ramówka TVP

  Dwa nowe seriale "Za marzenia" i "Leśniczówka" oraz niezwykłe show "Big Music Quiz" ze Sławomirem w roli prowadzącego, a także nowe sezony ulubionych seriali czekają na widzów już od 26 lutego na antenach Telewizji Polskiej. W czwartek odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVP.

 • Maciej Łopiński zastąpił Jacka Kurskiego na stanowisku prezesa TVP

  Maciej Łopiński od 2017 r. był przewodniczącym rady nadzorczej TVP. Podczas konferencji podziękował "członkom rady nadzorczej i Jackowi Kurskiemu, który przez ładnych parę lat kierował tą telewizją(...) finansowanie, żebyśmy co roku nie musieli o to zabiegać, ale żebyśmy wiedzieli na czym stoimy" - mówił. Poinformował, że zarząd TVP ma zamiar zaproponować Jackowi Kurskiemu funkcję doradcy. #TVP...

 • "Rolnik szuka żony": Kiedy TVP wyemituje świąteczny odcinek?

  ...na drugi dzień świąt na godz. 12:55 (TVP 1) oraz na godz. 21:50 (TVP Rozrywka). Bożonarodzeniowy odcinek na razie będzie jedynie wyjątkiem, ponieważ na premierowe odcinki siódmego sezonu programu "Rolnik szuka żony" przyjdzie nam jeszcze poczekać. W zamian za to już 5 stycznia TVP 1 wyemituje pierwszy odcinek "Sanatorium miłości 2" również z Martą Manowską w roli prowadzącej. Jacy bohaterowie...

Zdjęcia na temat: tvp 2
Wideo na temat: tvp 2
 • Nowa ramówka TVP - Spot Jesień 2018

  z caratem na przełomie XIX i XX wieku. Głównym bohaterem jest młody Józef Piłsudski i jego najbliżsi przyjaciele – późniejsi premierzy i prezydenci. Ponadto TVP tego dnia zaprosi m. in. na transmisję z Koncertu Niepodległości ze Stadionu Narodowego. Nie zabraknie dedykowanych rocznicy premier filmów dokumentalnych w TVP1, TVP Historia i TVP Kultura, a Teatr Telewizji przygotował premierę „Wesela

 • „Wojenne dziewczyny”: Odcinek 2.

  Co zobaczymy w drugim odcinku historycznej produkcji TVP, „Wojenne dziewczyny”?

 • Wybuchowy 2. sezon "Galerii"

  Druga odsłona serialu TVP 1 "Galeria" zacznie się od wybuchu na lotnisku. Czy wszyscy przeżyją?

Dyskusje na temat: tvp 2