• Informacje na temat:

  tvp uwaga

Artykuły na temat: tvp uwaga
 • Co proponuje nam TVP?

  Telewizja Polska przedstawiła jesienne ramówki wszystkich swoich stacji tematycznych. TVP Kultura pokaże spektakle z Teatru TV, TVP Historia wyemituje cykl o II wojnie światowej, a na tvp.pl będzie można obejrzeć dotychczasowe odcinki serialu.

 • "Fakt" ma przeprosić TVP

  ..."Fakt" ma przeprosić TVP i wpłacić 30 tys. zł zadośćuczynienia na cel społeczny za naruszenie dóbr stacji artykułem, w którym nazwano "zwykłym bublem" supernowoczesne studio w nowym budynku TVP - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • Kontrowersje wokół koncertu TVP "Dla Ciebie Mamo". Jest oświadczenie

  ..."Zarząd spółki World Media zdecydowanie zaprzecza wszelkim insynuacjom, wskazującym na zorganizowanie wydarzenia rozrywkowego z udziałem publiczności" - informuje producent pokazanego przez TVP koncertu "Dla Ciebie Mamo". Na stronie TVP pojawiało się specjalne oświadczenie w tej sprawie. Jak tłumaczą się organizatorzy koncertu? Przekonują, że na widowni nie było publiczności, a jedynie...

 • Kontrowersje wokół koncertu TVP "Dla ciebie mamo". Jest oświadczenie producenta

  ..."Zarząd spółki World Media zdecydowanie zaprzecza wszelkim insynuacjom, wskazującym na zorganizowanie wydarzenia rozrywkowego z udziałem publiczności" - informuje producent pokazanego przez TVP koncertu "Dla ciebie mamo".

 • "Wielka gra" wróci do TVP?

  Teleturniej "Wielka gra" wróci na antenę TVP? Prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, przyznał w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, że "zaczyna się zastanawiać" nad przywróceniem do ramówki TVP kultowego programu.

 • Renata Kaczoruk pozywa TVP! "Kuba, dołączam do Ciebie"

  Renata Kaczoruk to kolejna celebrytka, która pozywa TVP i twórcę dokumentu "Nic się nie stało". "Odmówmy ponurej zabawy Latkowskiemu w jego nieczystą grę, z zamówienia publicznego. I wyciągnijmy konsekwencje za to, czemu służą wydawane pieniądze z płaconych przez nas podatków" - pisze była partnerka Kuby Wojewódzkiego.

 • Niespodziewana decyzja TVP! Przyspieszony finał "Dance Dance Dance"

  Przed widzami TVP jeszcze dwa najważniejsze odcinki show. W sobotę, 18 kwietnia, zostaną wyemitowane występy solowe Rafała Mroczka, Anny Karczmarczyk, Rafała Jonkisza i Mateusza Janusza. Tego dnia z programem pożegna się jeden z duetów, który zgromadzi najmniejszą liczbę punktów. Pozostałe trzy pary wezmą udział w wielkim finale, który wyemitowany zostanie w sobotę, 25 kwietnia. Niestety...

 • Kulisy powstania "Polity" w TVP

  W najbliższą sobotę 9 marca o godz. 22.45 TVP HD wyemituje"Politę" - film zrealizowany w technologii 3D o powstawaniu musicalu wystawianego w teatrze Buffo. Zobaczymy wyjątkowe przedsięwzięcie na pograniczu kina i teatru, wprowadzające w tradycyjny świat sceny najnowsze możliwości technologiczne.

 • "Nasz Dziennik" Tadeusza Rydzyka skrytykował TVP: "To fałsz w misji"

  ..."Nasz Dziennik" skrytykował prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Chodzi o występ jednej z gwiazd podczas imprezy sylwestrowej.

 • "Korona królów": Serial TVP o Piastach. Szykuje się hit?

  ...komplikuje i tak napięte relacje z żoną Anną. Szykuje się hit? Produkcja TVP 1 już porównywana jest do tureckiego "Wspaniałego stulecia". Przekonamy się, czy opowieść o ostatnich Piastach będzie(...) w tygodniu: od poniedziałku do czwartku. Premiera 1 stycznia. Uwaga! Tego dnia o godz. 18.30 wyjątkowo zobaczymy dwa pierwsze odcinki serialu. JBJ...

Zdjęcia na temat: tvp uwaga
Wideo na temat: tvp uwaga
 • Magda Ogórek zachwyca się Agatą Dudą! "Prezydentowa mówi i to dużo"

  Wygląda na to, że podlizywanie się prawej stronie sceny politycznej jeszcze nie znudziło się Magdzie Ogórek. Dawna kandydatka SLD na prezydenta prowadzi już program w TVP Info, co złośliwi uznali za nagrodę za wychwalanie prezesa Kaczyńskiego. Teraz Magda rozpływa się nad Beatą Szydło i Agatą Dudą. Pani prezydentowa szczególnie przypadła Magdzie do gustu! "Ogromny zachwyt nad panią Agatą Dudą

 • Cezary Pazura o podrywaniu 19-latki

  autograf. Musiałem na siebie jakoś zwrócić uwagę" - mówi. Po około pół roku dziewczyna zdecydowała się z nim spotkać. (TVP/x-news)

 • Ruszyły zdjecia do serialu „Szpiedzy w Warszawie”

  „Szpiedzy w Warszawie” to pierwsza kooperacja kreatywna pomiędzy BBC a TVP. Serial będzie realizowany w języku angielskim, dlatego poszukiwania obsady nie były łatwe. Dariusz Jabłoński, producent serialu, zapewnia jednak, że brano pod uwagę największe talenty. Jedną z głównych ról zagra Mirosław Zbrojewicz.

Dyskusje na temat: tvp uwaga