• Informacje na temat:

  twarz dostępny

Artykuły na temat: twarz dostępny
 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • Pies zmasakrował jej twarz. Tragedia polskiej aktorki

  ...dostępnych w sieci i kanałów YouTube, prowadzonych przez behawiorystów, z których miała się uczyć. Zwracaliśmy uwagę, że zwłaszcza przytulanie psa nie jest dobre, a już szczególnie w przypadku(...) w twarz. Teraz mówi, że 'ugryzł', wówczas - 'uderzył'" - czytamy na stronie "Droga do domu - psie adopcje". Schronisko twierdzi, że Aleksandra Prykowska miała świadomość, że te wypadki wynikały...

 • Filmowe twarze Jezusa Chrystusa

  Chrystusa" (1988) Martina Scorsese. Co bowiem ciekawe, Hollywood przejawia także fascynację zgoła inną postacią - wcieleniem dobra, Mesjaszem. Ekranowych twarzy Syn Boży miał - wg naszych obliczeń(...) udał się "From the Manger to the Cross" (1912). Obraz dostępny jest w formacie DVD. Tak naprawdę na uwagę zasługują jednak dopiero dzieła z lat 60. - "Król królów" (1961, w roli Jezusa - Jeffrey Hunter...

 • Ludzka twarz gwiazdy kina

  Marek Kondrat i Robert Więckiewicz byli gwiazdami drugiego dnia festiwalu Dwa Brzegi. Spotkania z nimi spotkały się z zainteresowaniem przekraczającym pojemność festiwalowego studia "Kocham kino". Premierą dnia - dodajmy, polską premierą - był zaś nowy film Kena Loacha "Whisky dla aniołów".

 • Dwie Twarze: Debiut z Tarnowa

  W październiku do sklepów trafi debiutancka płyta tarnowskiego duetu Dwie Twarze zatytułowanego "Co dwie to nie jedna". Pierwsza legalna płyta składu ukaże się w barwach White Label.

 • Czego nie wiecie o "Pięćdziesięciu twarzach Greya"?

  Już 13 lutego na ekranach polskich kin zadebiutuje jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, czyli "Pięćdziesiąt twarzy Greya" Sam Taylor-Johnson, adaptacja prozy E.L. James.

 • "Córka boga": Nowy film Małgorzaty Szumowskiej na Netfliksie

  ..."The Other Lamb" - w polskiej wersji "Córka boga" - to nowy film Małgorzaty Szumowskiej, który można już oglądać na platformie streamingowej Netflix! Najnowsze dzieło reżyserki "Twarzy" i "Body/Ciało" od 27 maja dostępny jest online dla polskich widzów.

 • Jest zwiastun drugiego sezonu "The Mandalorian"

  Od 30 października na (wciąż niedostępnym w Polsce) serwisie streamingowym Disney+ dostępny będzie drugi sezon serialu "The Mandalorian". Właśnie zaprezentowany został jego długo oczekiwany zwiastun. Znalazło się w nim sporo rzeczy, które przyprawiają fanów "Gwiezdnych wojen" o szybsze bicie serca. Jednak znów show kradnie mały, zielony stworek - Baby Yoda.

 • Anna Dereszowska wśród fantastycznych zwierząt

  Anna Dereszowska znalazła się w obsadzie polskiego dubbingu filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", który jest już dostępny na płytach 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • "The Knick": Clive Owen uzależniony od kokainy i opium

  Serial "The Knick" z Clive'em Owenem w roli uzależnionego od kokainy chirurga jest już dostępny na płytach DVD.

Wideo na temat: twarz dostępny
 • Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

  społecznościowych fotografię jej bliskich. Zawsze pokazuje ich jednak tak, by twarze nie były wyeksponowane. Aktorka twierdzi, że robi to ze względu na fanów, którzy chcieliby poznać również prywatną

Dyskusje na temat: twarz dostępny
 • Re: Aktorki, które uwodziły urodą, wdziękiem i talentem. Pamiętacie je?

  Jest już dostępny za darmo wspaniały sensacyjny film z Nicolasem Cage pod tytułem "Primal" czyli pierwotność pod polskim tytułem aż 2 wyrazy "instynkt pierwotny" z roku 2019.Film jest wybitny(...), psychopatę, który był też komandosem i to bardzo dobrym.--Teraz wam opiszę twarz tego psychopaty co jest zakuty w łańcuchy, więc On wygląda z twarzy jak Elon Musk i pisowski prezes poczty polskiej