• Informacje na temat:

  twarz jednego

Artykuły na temat: twarz jednego
Zdjęcia na temat: twarz jednego
Wideo na temat: twarz jednego
 • Edyta Górniak: Odsłoniłam twarz człowieka

  dla piosenkarki była tragiczna śmierć jednego z jej ulubionych hollywoodzkich aktorów - Paula Walkera. "To był wstrząs ogromny dla mnie, jeden z największych, jaki przeżyłam w ostatnich latach, więc(...) się ze swoimi emocjami na forum publicznym, wzbudziła szok. "Odsłoniłam twarz człowieka i zdjęłam koronę tak zwanej 'gwiazdy', którą ludzie lubią mnie nazywać".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jeremi Sikorski jako Dawid Podsiadło

  W nadchodzącym odcinku "TTBZ" Jeremi Sikorski wcieli się w Dawida Podsiadło – jednego z najbardziej utalentowanych i cenionych artystów młodego pokolenia. Dawid ma na swoim koncie wiele przebojów i 3 albumy, z których każdy uzyskał status diamentowego. Jest też wokalistą o nietuzinkowej osobowości i charakterystycznym stylu śpiewania i brzmieniu muzyki. Co na temat tej postaci mówi Jeremi

 • Andrzej Młynarczyk o programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Andrzej Młynarczyk jest jednym z uczestników dziewiątej edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skąd pomysł na śpiewanie? O tym aktor opowiedział w rozmowie z Martą Podczarską z Interii(...) aktor. Pierwszy odcinek nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już 3 marca wieczorem w Polsacie.

Dyskusje na temat: twarz jednego