• Informacje na temat:

  twarz lekko

Artykuły na temat: twarz lekko
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Adam Strycharczuk jako Katie Melua

  Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment kolejnego odcinka nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo tym razem wcieli się Adam Strycharczuk?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najbardziej szalone występy gwiazd

  Już niebawem rozpocznie się kolejna edycja muzycznego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już wiemy, kogo tym razem będziemy podziwiać na scenie. Tymczasem przypomnijmy sobie najbardziej szalone występy uczestników programu.

 • Ludzka twarz gwiazdy kina

  ...razy. Trudno też z kolei coś oryginalnego wymyślić, żeby odpowiedzieć na takie pytanie, które się powtarza ileś tam razy - lekko utyskiwał. Natychmiast jednak docenił festiwalową publiczność...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kasia Moś triumfuje jako Alicia Keys

  Kasia Moś wygrała 7. odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalistka wcieliła się w Alicię Keys.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy skład finału!

  Aleksandra Szwed, Dariusz Kordek, Jerzy Grzechnik oraz Katarzyna Pakosińska awansowali do finału programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Będą niespodzianki!

  W kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy show wcielą się między innymi w Grace Jones, Ryśka Riedla i Roda Stewarta. Czwarta odsłona drugiej edycji już w sobotę, 27 września, wieczorem w Polsacie.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kaliszuk jako Nicki Minaj

  W najbliższym odcinku show "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Kaliszuk wcieli się w raperkę Nicki Minaj. Znana jest ona z bujnych kształtów, co sprawiło niemało kłopotów... realizatorom programu!

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Ptasińska jako Cleo. Zobacz wideo

  Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment kolejnego odcinka nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się prowadząca Katarzyna Ptasińska?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12": Kto okaże się najlepszy w półfinale?

  Przed widzami Polsatu półfinałowy odcinek dwunastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 16 listopada, uczestnicy będą walczyć o awans do wielkiego finału. Kto znajdzie się w czwórce szczęśliwców?

 • Nowe twarze w "Galerii"

  Do obsady serialu dołączyła Ada Fijał, którą ostatnio oglądaliśmy jako przebiegłą Kamilę w "To nie koniec świata!" walczącą o względy Pawła (Krystian Wieczorek). Teraz zagra malarkę Iwonę Cartier. - To kobieta z klasą, nieco ekstrawagancka, która miała w życiu wiele romansów - mówi aktorka. - Jest pozytywnie zakręcona i, jak to artystka, lekko zwariowana. Z łatwością nawiązuje nowe kontakty...

Zdjęcia na temat: twarz lekko
Wideo na temat: twarz lekko
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Adam Strycharczuk jako Katie Melua

  Melua, oprócz tego, że ładnie śpiewa, to jej śpiew jest bardzo sensualny, można nawet powiedzieć – lekko infantylny. Ona jest jakby zagubioną dziewczynką. A co mówi o wokalu artystki? – (Katie Melua

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Ptasińska jako Cleo

  W najbliższym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy między innymi: Grzegorza Turnaua, Freddie'ego Mercury'ego i Kazika Staszewskiego. Nie zabraknie też Cleo, w którą wcieliła się Katarzyna Ptasińska. Wykonuje hit lata „Za krokiem krok” – na YouTube zanotował już 43 miliony odsłon. "Ta piosenka jest lekka – to są pozory. Łatwa nie jest zupełnie" – mówi o utworze „Za krokiem krok”. "Cleo

Dyskusje na temat: twarz lekko