• Informacje na temat:

  twarz marylin

Artykuły na temat: twarz marylin
 • Nieznana twarz Marylin Monroe

  Z niepublikowanych dotąd prywatnych listów i wierszy Marylin Monroe, wyłania się portret wrażliwej, fascynującej się sztuką kobiety, bardzo różny od obrazu słodkiej pin-up girl, kreowanego przez media. Książka "Fragmenty" właśnie trafiła do polskich księgarń.

 • Nieznane zdjęcia Marylin Monroe

  Niepokazywane dotąd zdjęcia Marylin Monroe, które wykonano na dziewięć miesięcy przed śmiercią gwiazdy, zostały ujawnione po tym jak 50 lat znajdowały się w prywatnej kolekcji.

 • Specjalny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Wielkanoc

  W wielkanocną niedzielę Polsat pokaże odcinek specjalny programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Specjalny odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo". Kiedy oglądać?

  Już w Niedzielę Wielkanocną zostanie wyemitowany nowy odcinek specjalny show prezentującego metamorfozy gwiazd "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" : Agnieszka Twardowska najlepsza

  Bohaterką piątego odcinka piątej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była Agnieszka Twardowska, która zaprezentowała się na scenie jako Ellie Goulding. Widzowie śledzili zmagania uczestników show w sobotę, 9 kwietnia.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" : Katarzyna Zielińska triumfuje

  Katarzyna Zielińska wygrała 6. odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka wcieliła się w postać Queen Latifah i brawurowo zaśpiewała piosenkę "When You’re Good to Mama".

 • Cyfrowa Marilyn Monroe?

  George Lucas, twórca "Gwiezdnych wojen" , coraz bardziej zafascynowany możliwościami, jakie przy realizacji daje użycie techniki cyfrowej, oświadczył, że już niebawem będzie można kręcić filmy z udziałem nieżyjących gwiazd, takich jak choćby Marylin Monroe. "Nie można powstrzymać rozwoju technologii, nie powstrzymamy zmian, jakie zachodzą w światowej technice" - powiedział Lucas.

 • "Popularność zespołu trochę nas przerosła"

  .... Jest sporo prawdy w powiedzeniu, że zanim się kogoś oceni trzeba go najpierw poznać. Spotykając się z Agnieszką twarzą w twarz wielu adwersarzy mogłoby drastycznie zmienić swoje zdanie o wokalistce...

 • Młode, zdolne i seksowne

  Mają piękne twarze i nieskazitelne figury. A jednocześnie są na tyle zdolne, że pomimo młodego wieku potrafiły już sobie wywalczyć znakomitą pozycję w Hollywood, gdzie, jak wiadomo, wybijają się jedynie nieliczni. Prezentujemy najseksowniejsze aktorki młodego pokolenia.

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  ...zregenerować siły, ale niespodziewanie została pod przymusem zamknięta. Dramatyczne wspomnienia z leczenia psychiatrycznego opisała potem w swych notatkach. Nieznana twarz Marylin Monroe Marylin nie chciała(...) pieprzyka na twarzy były zapożyczone od Jean Harlow, która jeszcze w latach 30. wykreowała taki typ kinowego wampa. W 1953 roku Marilyn zagrała w filmie "Mężczyźni wolą blondynki", który wyniósł ją na...