• Informacje na temat:

  twarz nabiera

Artykuły na temat: twarz nabiera
 • Krakowski Festiwal Filmowy: Twarzą w twarz

  ..., tak jak filmy dokumentalne, pokazuje człowieka, ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami i ułomnościami. Wykorzystane portrety są zaprzeczeniem wszechobecnej obsesji piękna i ideału twarzy ikon popkultury przetwarzanych przez specjalistyczne programy graficzne. Z rysunków wyłaniają się także obrazy samych ich autorów, którzy wyrażając szczere, prawdziwe emocje względem filmowych idoli, obnażają...

 • Gwiazdy o swoim debiucie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Jan Kiepura, Louis Armstrong i Tomasz Niecik podczas wspólnego koncertu? Takie rzeczy tylko w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "To było nie lada wyzwanie" - mówią uczestnicy po sobotnim, pierwszym odcinku nowej edycji show.

 • Michał Meyer: Człowiek o stu twarzach

  Utalentowany parodysta, Michał Meyer, pokaże swą kolejną twarz. Od 1 kwietnia na antenie Comedy Central będzie prowadzącym trzeciego sezonu programu "Comedy Club", w którym wystąpi plejada najlepszych polskich stand-uperów.

 • ​Anne Hathaway: Kobieta o wielu twarzach i... akcentach

  .... Tworzy postaci, w które się wciela, by nabierać naiwnych mężczyzn. Bohaterka grana przez Hathaway w różnych swoich wcieleniach musi posługiwać się nie tylko różnymi akcentami, ale i językami. "W tym...

 • Agnieszka Kaczorowska odkrywa swoje kolejne twarze

  ...: "To ja wam teraz pokażę, co we mnie siedzi naprawdę?". - Nie, mój udział w programie to przede wszystkim nabieranie nowych doświadczeń i umiejętności, a nie udowadnianie czegokolwiek i komukolwiek(...) ról, a to bardzo rozwija. Czuję, że idę do przodu, czasem nawet pędzę i nabieram nowych umiejętności. Jakim jest pani trenerem? Potrafi pani podnieść głos i tupnąć nogą? - Oj tak! Jednak tylko ci...

 • Chylińska: Czy fajnie mieć znaną twarz?

  Ludzie pytają: czy to fajnie mieć znaną twarz w Polsce? A ja myślę wtedy o tych wszystkich pożałowania godnych sytuacjach, kiedy to spora większość tych, co się dorobili znanej twarzy, maszeruje do mięsnego i dostaje gorszym kawałkiem schabu po czerepie, bo pani Hela nie cierpi rokendrola lub nie wie, co to niezależne kino - pisze Agnieszka Chylińska.

 • Sławomir i Kajra o swojej miłości

  Po występie podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem kariera Sławomira nabiera jeszcze większego rozpędu.

 • Marek Kaliszuk: Ludzie pomylili go z George'em Michaelem

  Kariera muzyczna Marka Kaliszuka nabiera tempa. Zwycięzca drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wydał pierwszy singel i pracuje nad albumem. Jak zapowiada, na płycie dużo będzie śpiewać falsetem, gdyż jego fani takie brzmienie lubią najbardziej.

 • "Narty, brydż, sztywna bryła i metal"

  Z zadowoleniem obserwuję jak kariera Witchking nabiera powoli tempa. Pamiętam problemy ze znalezieniem wydawcy na debiutancki album i nerwowe oczekiwanie, kiedy wreszcie "Witchking" się ukaże.

 • Joanna Moro: Dobrze bawiłam się w "Tańcu z gwiazdami"

  ..."Życie jest jedno, więc trzeba je przeżyć najpiękniej, jak się da" - napisała na swoim profilu Joanna Moro. Aktorka intensywnie pracuje na planie "Barw szczęścia" i nowego projektu, którego premiera już niebawem. Moro wyznała, że dobrze wspomina "Taniec z gwiazdami", a co sądzi o show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?