• Informacje na temat:

  twarz natalie

Artykuły na temat: twarz natalie
 • Natalia Kukulska w końcu pokazała twarz córki! Miała ważny powód!

  Natalia Kukulska (44 l.) do niedawna mocno chroniła prywatność swoich dzieci. Z okazji piętnastych urodzin córki Ani postanowiła zrobić wyjątek. Ania Dąbrówka wyrasta na piękną kobietę...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • Natalia Kukulska pokazała twarz córki!

  Od jakiegoś czasu wśród gwiazd i celebrytek panuje moda na chwalenie się zdjęciami rączek, stópek i tyłu głowy swoich dzieci. Byle tylko nie pokazać ich twarzy!  Temu trendowi początkowo chyba uległa Natalia Kukulska, która jakiś czas temu w sieci wstawiła fotkę z córeczką. Malutka spokojnie odpoczywała na piersi mamy, ale oczywiście jej buźki nie było widać.  Teraz wokalistka postanowiła...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Natalia Siwiec wyjęła implanty?! Zdjęcia mówią wszystko!

  ...twarz.  Od jakiegoś czasu jednak można zauważyć sporą zmianę w wyglądzie Natalii, choć stara się ona nie eksponować jej na zdjęciach.  Wygląda na to, że gwiazda pozbyła się implantów w piersiach...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora

  Już w sobotę, 11 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • ...oficjalnie twarzy córeczki, ograniczając się do stópek czy osłoniętej sylwetki. Tym razem zrobiła wyjątek. Na Instagramie zamieściła bowiem selfie, na którym jej twarz przykrywają ogromne lustrzanki. W ich szkłach odbija się w całej okazałości twarz jej uroczej pociechy. "Dzidzia na oku. Chwile szczęścia" - napisała żartobliwie gwiazda. Jak Wam się podoba?

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Natalia Kukulska pokazała córkę! Cała mama!

  Instagramie fotkę z urodzin Laury, na którym widać tort oraz zdjęcie uroczej jubilatki. To pierwszy raz, gdy Kukulska oficjalnie pokazała twarz małej.  Fotka bardzo rozczuliła jej fanów, którzy od razu...

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

Zdjęcia na temat: twarz natalie
Wideo na temat: twarz natalie
 • Natalia Szroeder śpiewa w "Twoja twarz brzmi znajomo" hit Taylor Swift. Playback?

  Natalia Szroeder w kolejnym odcinku "Twoja Twarz brzmi znajomo" (emisja w sobotę) wcieli się w Taylor Swift. Na nagraniu, które możemy już posłuchać, wokalistka skacze, kręci się, tańczy i wymachuje rękami - mimo to jej głos pozbawiony jest jakiejkolwiek zadyszki. Myślicie, że to playback czy faktycznie jest tak dobra?

 • Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Zobacz przedpremierowo!

  To już koniec tej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najbliższą sobotę okaże się, kto zostanie zwycięzcą popularnego show. Tym razem celebryci będą śpiewali m.in. w duetach. Zobaczcie przedpremierowo, jak poradziła sobie Natalia Szroeder i Michał Grobelny w piosence "Dumka na dwa serca"!

 • Gwiazdy zdradziły sekrety Natalii Kukulskiej!

  Fani piosenkarki zrobili Natalii Kukulskiej nie lada niespodziankę. Stworzyli dla niej film, w którym zebrali wypowiedzi gwiazd na jej temat. Dzięki temu sama zainteresowana mogła się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy na swój temat. Wśród przepytywanych znaleźli się m.in. Ola Kwaśniewska, Andrzej Piaseczny, Patrycja Markowska, Justyna Steczkowska i wiele innych znanych twarzy. Jak Wam się podoba?