• Informacje na temat:

  twarz pomaga

Artykuły na temat: twarz pomaga
 • Oto prawdziwa twarz Agaty Młynarskiej! Mało kto o tym wiedział!

  ...w opiece nad chorym mężem. Pomagała dotrzeć do najlepszych specjalistów, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu pacjentów z tą wyniszczającą chorobą.  Robiła, co mogła, by rozjaśnić życie Joanny i jej(...) pomoc nie była doraźna. Agata do tej pory bardzo mi pomaga" – opowiada Joanna ze wzruszeniem. Można powiedzieć, że Agata to jej dobry duch. Taka przyjaciółka jak ona to dla niej prawdziwy skarb!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • "Na dobre i na złe": Zazdrość - pomaga czy rani?

  ...- Jeżeli moja dziewczyna na imprezie rozmawia z jakimś przystojnym nieznajomym, a on pozwala sobie na zbyt wiele, to wtedy się wkurzam. Może nie od razu uderzę go w twarz, ale zrobię aferę - wyznaje aktor na łamach magazynu "Cosmopolitan". - Myślę, że zdrowa zazdrość jest fajna, jest to jakaś forma okazania tego, że zależy ci na drugiej osobie, że związek nie jest ci obojętny. Aktor...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • "Korona królów": Dagmara Bryzek - nowa twarz TVP

  ...) zaczęła jej pomagać, Olka za namową chłopaka zaczęła ją okłamywać i wyłudzać pieniądze. Po przygodzie z "M jak miłość" przyszły kolejne role - w "Przyjaciółkach" (jako Maja Stryjecka, kochanka...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Inga Pietrusińska odkrywa "prawdziwą twarz" Kalisza. Zdradzał ją i nie pomagał przy synu?

  Inga Pietrusińska (37 l.), kiedyś wielka miłość Ryszarda Kalisza (58 l.), wcale nie miała przy nim szczęśliwego życia. Wręcz przeciwnie, teraz kobieta żałuje, że zdecydowała się na ten związek.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Czartoryska-Niemczycka w męskiej roli

  Ostatnio rzadko pojawiała się na imprezach, wolała w tym czasie zajmować się synkiem. Teraz pokaże nam swoją nową twarz i to nie jedną! Jak Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej pracuje się na planie nowej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Olga Szomańska: Rodzinna tragedia uczestniczki "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Olga Szomańska (33 l.) zaskakuje rewelacyjnymi wcieleniami w muzycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". Niewielu jednak wie, że dwa lata temu przeżyła ogromną tragedię.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Łatwo się nie poddają

  - Praca w show to pomaganie i doradzanie zdolnym, pozytywnie nakręconym ludziom. Uwielbiam ich zaangażowanie, doceniam, że nie boją się śpiewać znanych przebojów - mówi Agnieszka Hekiert, która przygotowuje do występów uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Wideo na temat: twarz pomaga
 • Ekskluzywny Menel nawrócił się! "Nawet jeżeli ktoś będzie pluł mi w twarz..."

  we współczesnym świecie dobro można różnie interpretować. Dla niego oznacza ono jednak przede wszystkim dawanie siebie samego innym ludziom i pomaganie im, nawet jeśli zachowują się wobec niego nie fair. – Nawet jeżeli ktoś będzie pluł mi w twarz, to chciałbym umieć zawsze wyciągnąć rękę, co jest trudne. Ale wychodzę z założenia, że nasze życie jest procesem i w tym procesie akurat chcę być – mówi

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • To, że jesteśmy parą pomaga nam w pracy

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka. Aktorzy zostali twarzami kampanii reklamowej Cyfrowego Polsatu i Plusa. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w reklamach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

 • Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

  Rozbrajająco uwodzi. Profesjonalnie łamie serca. Działa na zlecenie. Mistrzowskie poczucie humoru, błyskotliwy scenariusz i zniewalający uśmiech Romain Duris w najbardziej przewrotnej komedii sezonu "Heartbreaker. Licencja na uwodzenie". Ten zawodowiec doskonale wie jak... stracić chłopaka w 10 dni i nie zostać narzeczonym mimo woli. A wszystko w rytmach twoich ulubionych przebojów Georga Michaela, tańcząc słynną finałową sekwencję z "Dirty Dancing" oraz przy pomocy... polskiego hydraulika!...

Dyskusje na temat: twarz pomaga