• Informacje na temat:

  twarz roku

Artykuły na temat: twarz roku
 • "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej: Premiera telewizyjna

  Film "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie, będzie można obejrzeć w telewizji. Premiera produkcji odbędzie się 4 maja w TVN7.

 • Twiggy, twarz roku 1966, skończyła 70 lat

  ...później okazało się, że poświęcono mi aż dwustronicową rozkładówkę! Tytuł brzmiał: 'Twiggy, twarz roku 66' i ten dzień zmienił całe moje życie" - opowiadała w "V Magazine" Twiggy. Twiggy zachwyciła(...)" i "The Little Match Girl". Jej twarz budziła tak pozytywne emocje, że właśnie jej jako pierwszej, zaproponowano użyczenie wizerunku do stworzenia lalki Barbie. Jak się wkrótce okazało...

 • Nowy juror w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Wiemy już, kto zastąpi przebywającego wciąż w szpitalu Pawła Królikowskiego w nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Koronawirus w Polsce: "Joke Show" zamiast "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa telewizja Polsat zawiesiła produkcję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od najbliższej soboty, 21 marca, widzowie będą mogli oglądać nowy program rozrywkowy "Joke Show".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dołącza do akcji #zostańwdomu

  Teraz każdy internauta bez wychodzenia z domu może stworzyć niepowtarzalną metamorfozę na wzór tych, które powstają w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wystarczy wejść na oficjalny profil show na Facebooku i przesłać swoje wykonanie. Swój udział w akcji zapowiedzieli też uczestnicy poprzednich edycji, m.in.: Rafał Szatan, Kazik Mazur, Czadoman, Stefano Terrazzino, Gosia Andrzejewicz...

 • Antonio Banderas: Romantyczna twarz

  ..."Ból i blask" jest już ósmym filmem, który Pedro Almodovar zrealizował z Antonio Banderasem. To ten reżyser odkrył gwiazdora dla kina i to on utorował mu drogę do Hollywood. Gdy się poznali, Almodovar powiedział swojemu przyszłemu ulubieńcowi, że ten ma bardzo romantyczną twarz...

 • Renée Zellweger: Zachować twarz

  Nad jej karierą ciąży piętno postaci Bridget Jones, jednak świętująca 25 kwietnia 50. urodziny Renée Zellweger udowodniła, że rola w ekranizacjach powieści Helen Fielding to tylko jedno z wielu jej znakomitych aktorskich wcieleń. Tym, o czym najczęściej mówi się obecnie w kontekście laureatki Oscara za rolę w filmie "Wzgórze nadziei", nie jest jednak jej niezaprzeczalny talent, ale "nowa" twarz...

 • Tadeusz Sznuk: Twarz pokerzysty

  Celowo mam minę niezbyt mądrego urzędnika. Chodzi o to, by nie stresować zawodników i nie sugerować odpowiedzi - mówi Tadeusz Sznuk. Ta strategia sprawdza się od 1994 roku.

 • Pies zmasakrował jej twarz. Tragedia polskiej aktorki

  ...w ubiegłym roku. Pies miał sprawiać duże problemy. Według jej relacji, często wykazywał się nieuzasadnioną agresją. Kiedy po raz ostatni ją zaatakował, trafiła na SOR. Lekarze musieli ratować jej oko(...) roku. Od początku była zainteresowana właśnie Loganem. Pracownicy schroniska mieli poinformować ją o trudnej przeszłości zwierzęcia. Nie ukrywają też, że także w ich placówce zdarzały się sytuacje...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Czadoman kolejną gwiazdą programu, Adam Strycharczuk nowym jurorem

  Jak podał "Fakt", znana jest kolejna gwiazda tegorocznej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". To wokalista disco polo Czadoman, którego największym przebojem jest "Ruda tańczy jak szalona".

Zdjęcia na temat: twarz roku
Wideo na temat: twarz roku
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"

  W szóstym odcinku 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Adam Strycharczuk pojawił się na scenie jako Freddie Mercury, Robert Koszucki wystąpił jako Tarzan Boy, Ewelina Lisowska wcieliła się(...) jako Grzegorz Turnau. Widzowie Polsatu obejrzeli występy w sobotę, 12 października 2019 roku. Kto okazał się najlepszy?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 4.

  Niezwykła metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie na jurorach programu. „Byłam różą” to wielki przebój polskiej artystki pochodzący z albumu „Kayah i Bregović” z 1999 roku. Jak w rytmach pop i folkloru bałkańskiego odnalazła się Kasia Ptasińska, która wcieliła się w polską diwę? Czy klimaty muzyki ludowej to jej mocna strona? Zobaczcie też inne występy z 4. odcinka!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jurorzy wstali z miejsc!

  W piątym odcinku 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Jeremi Sikorski pojawił się na scenie jako Dawid Podsiadło, Robert Koszucki wcielił się w Precious Wilson z Eruption, Adam(...) Zagrobelny w Krzysztofa Krawczyka. Widzowie Polsatu obejrzeli występy w sobotę, 5 października 2019 roku. Kto okazał się najlepszy? Zobaczcie cały odcinek!

Dyskusje na temat: twarz roku