• Informacje na temat:

  twarze pojawiały

Artykuły na temat: twarze pojawiały
 • Koronawirus w Polsce: "Joke Show" zamiast "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa telewizja Polsat zawiesiła produkcję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od najbliższej soboty, 21 marca, widzowie będą mogli oglądać nowy program rozrywkowy "Joke Show".

 • Twórcy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczczą pamięć Pawła Królikowskiego

  Już w najbliższą sobotę, 7 marca, stacja Polsat rusza z emisją 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Choć pierwszy odcinek tego show został nagrany dawno temu, nie zostanie pokazany w takiej formie, w jakiej został przygotowany. Twórcy show przemontowują go teraz tak, by oddać hołd zmarłemu niedawno Pawłowi Królikowskiemu, który był jurorem "TTBZ".

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kto oprócz Andrzejewicz? Znamy kolejnych uczestników

  Jak podaje "Fakt" znani są już kolejni uczestnicy trzynastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • ​"Bracia Sisters" : Twarze westernu

  Najnowszy film Jacquesa Audiarda, twórcy "Proroka" i "Imigrantów", może zaskakiwać. Traktujący wcześniej o problemach współczesnej Europy reżyser osadził akcję swojego najnowszego dzieła w Stanach Zjednoczonych połowy XIX wieku. Na warsztat wziął jeden z klasycznych amerykańskich gatunków: western. Czy zamierzał oddać mu hołd, polemizować z nim lub nakręcić jego modelowy przykład? A może… wszystko na raz?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Czadoman kolejną gwiazdą programu, Adam Strycharczuk nowym jurorem

  Jak podał "Fakt", znana jest kolejna gwiazda tegorocznej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". To wokalista disco polo Czadoman, którego największym przebojem jest "Ruda tańczy jak szalona".

 • Pojawia się i znika

  We wtorek, 12 lipca, Tomasz Kammel kończy 40 lat!

 • Twiggy, twarz roku 1966, skończyła 70 lat

  Chłopięca fryzura, krótkie włosy, ogromne oczy i domalowane rzęsy - oto znaki rozpoznawcze Twiggy. Pierwsza światowa supermodelka Twiggy 19 września kończy 70 lat.

 • "Twarz" : Czarno to widzę...

  W "Body/Ciało" Małgorzata Szumowska brała na warsztat polską duchowość. W nagrodzonej Srebrnym Lwem na Berlinale "Twarzy" kpi z polskiego podejścia do fizyczności. Jest dla nas bezwzględna. Szydzi, wytyka, wyśmiewa, a wreszcie zostawia z poczuciem, że przeciętnemu mieszkańcowi polskiej prowincji nie pozostaje nic innego, jak... ucieczka.

 • Komediowa twarz Izabelli Miko

  "Im jestem starsza, tym mam więcej dystansu do siebie i znajduję więcej humoru w życiu" - przyznaje Izabella Miko. Potwierdzeniem tych słów jest to, że w "Planecie Singli 2" aktorka wcieliła w szaloną diwę Beatę, napędzaną temperamentem i używkami.

 • Wszystkie twarze Batmana

  ...swoją misję. Zakładając strój Batmana, musi on zmierzyć się z tak wymagającymi przeciwnikami, jak: Scarecrow (Cillian Murphy), Joker (fenomenalny, nagrodzony Oscarem Heath Ledger), Dwie Twarze...

Zdjęcia na temat: twarze pojawiały
Wideo na temat: twarze pojawiały
 • "Pięćdziesiąt twarzy Blacka"

  Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

 • To, że jesteśmy parą pomaga nam w pracy

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka. Aktorzy zostali twarzami kampanii reklamowej Cyfrowego Polsatu i Plusa. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w reklamach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

 • Kasia Skrzynecka szczęśliwa: Stał się cud. Można przeżyć 8 tygodni bez hejtu!

  Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni show „Twoja twarz brzmi znajomo”, przyznaje, że dawno nie czytała tylu pochlebnych komentarzy o sobie jak te, które pojawiały się w trakcie trwania programu. Aktorka podkreśla, że zarówno plotkarskie portale, jak i internauci nie krytykowali, a wręcz przeciwnie – doceniali głównych bohaterów polsatowskiego show, a relacje prasowe były rzetelne i nie opierały się