• Informacje na temat:

  twiggy

Artykuły na temat: twiggy
 • "Botoks to trucizna"

  Świat mody lat 60. zdecydowanie należał do niej. Drobna postura Twiggy , ogromne, wyraziste, a przy tym niewinne oczy podbiły serca projektantów, otwierając młodej, chudej modelce wrota kariery. Dziś 60-letnia Twiggy lansuje swą twarzą kosmetyki, projektuje własną kolekcję ubrań i starzeje się z godnością.

 • Twiggy znów zaśpiewa

  Ikona lat 60., słynna modelka o wielkich oczach i filigranowej sylwetce planuje powrót do show-biznesu. Twiggy nie wraca jednak do modellingu, a do śpiewania. Już wkrótce ukaże się jej album zatytułowany "Romantically Yours".

 • Była supermodelka nagrywa płytę

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata - Twiggy - wraca do show-biznesu. Nie zobaczymy jej jednak na wybiegu, ale na scenie. Modelka nagrała właśnie album z romantycznymi balladami zatytułowany "Romantically Yours".

 • Twiggy Ramirez odszedł z Marilyn Manson!

  Twiggy Ramirez, basista amerykańskiej formacji Marilyn Manson i wieloletni współpracownik jej lidera, rozstał się z zespołem. Powodem był brak zaangażowania w prace nad nową płytą. Jego następcą jest Szwed Tim Skold uprzednio szarpiący cztery struny w metalowej grupie Shotgun Messiah oraz alternatywnej KMFDM.

 • "Pomoc domowa": Życie za kamerami

  Był rok 1991, kiedy Fran Drescher poleciała do Londynu w odwiedziny do przyjaciółki, Twiggy, ikony mody lat 60. Pewnego dnia, będąc na wyspach, wybrała się na zakupy z nastoletnią córką modelki. - Ona była ułożoną brytyjską dziewczynką ze szkoły z internatem, a ja byłam przy niej jak słoń w składzie porcelany. Jej reakcja na moje oryginalne pomysły to było coś zabawnego - wyznała aktorka...

 • Twiggy Ramirez komentuje rozstanie z Mansonem

  Twiggy Ramirez zabrał po raz pierwszy głos na temat swego rozstania z Marilyn Mansonem i resztą kolegów z zespołu. Basista, który brał udział w nagrywaniu wszystkich albumów grupy, począwszy od wydanej w 1994 r. płyty "Portrait Of An American Family", twierdzi, że z liderem Marilyn Manson wciąż łączy go przyjaźń.

 • Przytyły?

  Barbie, ich sylwetki nabrały kobiecości. Więcej w nich teraz z Marilyn Monroe niż Twiggy". To spostrzeżenie wywołały falę internetowej krytyki. Czytelnicy zarzucili autorowi, że "czepia się" jednych...

 • Na początek zgwałcą świat

  Zwolniony w 2000 roku przez Marylina Mansona basista Twiggy Ramirez wraca zespołu na prośbę... Marylina Mansona.

 • Rihanna: Od niewiniątka do wampa

  ..., które są bardzo modne w tym sezonie. "Współpracujemy z Rihanną. Ona rozumie modę, trendy - wie, że pod koniec dnia to co robimy to tylko makijaż. Uwielbia makijaż w stylu Twiggy" - zdradza Darnell.

 • Gidget Gain wróci do Marilyn Manson?

  W maju informowaliśmy o tym, że z formacją Marilyn Manson pożegnał się Twiggy Ramirez, basista i wieloletni współpracownik jej lidera. Być może w przyszłości jego miejsce zajmie Gidget Gain, który wiele lat temu złożył z Mansonem formację Marilyn Manson And The Spooky Kids.

Zdjęcia na temat: twiggy
Wideo na temat: twiggy
 • Marilyn Manson z chłopakiem?

  Marilyn Manson z chłopakiem? Nie nie, to basista Twiggy Ramirez. Kontrowersyjny wokalista w towarzystwie fotoreporterów bardzo osobliwie okazywał sympatię koledze z zespołu...

 • Marilyn Manson i piersi prezenterki

  Marilyn Manson i członek jego zespołu Twiggy Ramirez przybywają na Spike TV Scream Awards w Los Angeles. Jedna z dziennikarek prosi Mansona o... dotknięcie jej biustu. Piosenkarz spełnia jej życzenie, ale wygląda na trochę zażenowanego.

Dyskusje na temat: twiggy