• Informacje na temat:

  twilight saga meyer

Artykuły na temat: twilight saga meyer
 • Kolejny hit Stephenie Meyer

  Najnowsza książka Meyer "The Short Second Life of Bree Tanner" trafi do księgarń dopiero 5 czerwca, jednak w niecałą dobę po pojawieniu się w przedsprzedaży, książka od razu stała się hitem.

 • "Saga 'Zmierzch': Przed świtem - część 2": Przedświt żywych trupów

  ...": Przed świtem - część 2" ("The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2"), reż. Bill Condon, USA 2012, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa 16 listopada 2012 roku(...) nowy film jest tego balastu pozbawiony. Skoro nie ma już groźby przedmałżeńskiego seksu czy aborcji, scenarzyści (za głosem pani Meyer) pozwalają sobie na rozbudowanie postaci i puszczanie co rusz...

 • Nowa powieść autorki "Zmierzchu"

  Już niebawem w amerykańskich księgarniach ukaże się nowa powieść Stephenie Meyer, autorki bestsellerów o wampirach serii "Zmierzch"

 • Nowy aktor w sequelu "Zmierzchu"

  Twilight Saga: New Moon", sequelu ubiegłorocznego kasowego hitu pt. "Zmierzch" na podstawie bestsellerowej powieści Stephanie Meyer, została zaplanowana na listopad. Rola Kajusza jest kluczowa dla(...) filmowa adaptacja powieści Meyer, przyniosła do tej pory na całym świecie zyski w wysokości 376 milionów dolarów.