• Informacje na temat:

  twilight walka

Artykuły na temat: twilight walka
 • "Fleabag", "Czarnobyl", "Jak nas widzą". Nominacje do nagród Emmy 2019

  ...). Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja w przypadku miniserialu/filmu telewizyjnego. Jak przewidywano, walka rozegra się przede wszystkim pomiędzy "Czarnobylem" (HBO) a "Jak nas widzą" (Netflix(...) jesteśmy"), Michael Angarano ("Tacy jesteśmy"), Kuamil Nanjiani ("The Twilight Zone") Najlepszy serial komediowy: "Barry", "Fleabag", "Dobre miejsce", "The Marvelous Mrs. Maisel", "Russian Doll...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska w Hollywood

  Lutza ("Twilight"), której życie ulega całkowitemu zawirowaniu, gdy odkrywa, że dotąd szczęśliwe życie małżeńskie jej rodziców (Jane Seymour i James Brolin) nieoczekiwanie zmierza do rozwodu...

 • Recenzja Blind Guardian "Beyond The Red Mirror": Batuta w służbie metalu

  Jeżeli przeciętny fan fantasy / power metalu kojarzy wam się z nerdem postury Jacka Blacka, spędzającym całe dnie na graniu w "Dungeons & Dragons" na przemian z malowaniem figurek do najbliższej potyczki w "Warhammera", jesteście w błędzie. Dopóki nie usłyszałem Blind Guardian, sam w nim tkwiłem.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  We wtorek, 27 stycznia, w Los Angeles, o godzinie 5.30 czasu lokalnego, aktorka Sigourney Weaver ( "Obcy - ósmy pasażer Nostromo" , "Wielki podryw" ) i Frank Pierson, przewodniczący Amerykańskiej Akademii Filmowej, ogłosili nominacje do tegorocznych Oscarów. Najwięcej, aż 11 nominacji, otrzymał "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Nominacje w najważniejszych kategoriach zdobyła też Sofia Coppola i jej film "Między słowami" .

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.