• Informacje na temat:

  tygodnik imperium

Artykuły na temat: tygodnik imperium
 • Koniec TV Trwam i imperium Rydzyka?

  Radio Maryja, "Nasz Dziennik", TV Trwam, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, fundacje Nasza Przyszłość, Lux Veritatis, odwierty geotermalne czy telefonia komórkowa wRodzinie - to biznesy, którymi patronuje ojciec Tadeusz Rydzyk. Jak wylicza w nowym numerze tygodnik "Wprost", niektóre z tych biznesów upadły (np. telefonia komórkowa), a kolejne mają kłopoty. Najbardziej tragiczna dla ojca...

 • Ile biorą za dzień pracy?

  Tygodnik "Twoje Imperium" opublikował listę najlepiej zarabiających gwiazd, które występują w serial ach telewizyjnych. Pierwsze miejsce zajął Marek Kondrat.

 • Młynarska spada z anteny? TVP dementuje

  Telewizja Polska zdementowała podane przez tygodnik "Twoje Imperium" informacje, że magazyn "Świat się kręci" w połowie listopada spadnie z anteny Jedynki. "To nieprawda" - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1.

 • Papież obejrzy film o sobie

  Film "Karol. Historia człowieka, który został papieżem", opowiadający o młodości i krakowskich latach Jana Pawła II, jest już prawie gotowy do wyświetlenia w prywatnych apartamentach Pałacu Apostolskiego. Informację tę przekazała w poniedziałek, 7 marca, agencja ANSA powołując się na wychodzący we Włoszech tygodnik telewizyjny "Tv Sorrisi e Canzoni", wydawany przez imperium medialne premiera...

 • Lis na celowniku ojca Rydzyka

  Związany z imperium medialnym ojca Tadeusza Rydzyka "Nasz Dziennik", wziął na celownik Tomasza Lisa, redaktora naczelnego tygodnika Wprost, któremu zarzuca "chorobliwe emocje" wobec PiS.

 • Najbardziej wpływowe Polki?

  Doda i Ilona Łepkowska to - według rankingu przygotowanego przez tygodnik "Newsweek" - władczynie polskich dusz.

 • Doda: Żona czy nie żona?

  Czy Doda aby na pewno jest żoną Radka Majdana? Magazyn "Twoje Imperium" prowadzi w tej sprawie śledztwo.

 • Frank Oz i cyfrowy Yoda

  Branżowy tygodnik "Entertainment Weekly" opublikował niedawno wywiad z aktorem, reżyserem i producentem Frankiem Ozem ( "Rozgrywka" , "The Muppet Show", "Atak klonów" ). Artysta opowiadał o swojej pracy przy "gwiezdnej sadze" George'a Lucasa i postępie w technologii animacji. Wspomniał również co nieco o przeszłości odtwarzanego przez siebie bohatera - Yody, mistrza Jedi.

 • Michał Wiśniewski bankrutem?

  Wydają więcej niż zarabiają, toną w długach. Teraz postanowili szukać ratunku w Stanach Zjednoczonych - tak o Michale Wiśniewskim i Annie Świątczak z Ich Troje pisze jeden z polskich tygodników.

 • Budka Suflera kończy z koncertami?

  Jak twierdzi magazyn "Twoje Imperium", obchodząca w 2014 roku 40-lecie istnienia grupa Budka Suflera zamierza zakończyć działalność koncertową. Gazeta cytuje wokalistę grupy Krzysztofa Cugowskiego. "Czterdzieści lat na scenie to naprawdę bardzo długo, więc nasza decyzja nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem" - tygodnik "Twoje Imperium" cytuje słowa solisty Budki Suflera. Zespół w tym roku...

Zdjęcia na temat: tygodnik imperium