• Informacje na temat:

  tyler perry

Artykuły na temat: tyler perry
 • "Przyjaciele" znowu razem!

  Obsada serialu "Przyjaciele" - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry - wystąpi razem w specjalnym programie poświęconym reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nakręcił łącznie 1000 odcinków seriali komediowych.

 • Steven Tyler uhonorowany za trzeźwość

  W listopadzie Steven Tyler, wokalista zespołu Aerosmith, zostanie nagrodzony za to, że przez dwie dekady trzymał się z dala od narkotyków. Gitarzysta Joe Perry, jego partner z zespołu, również pozostaje od lat "czysty", ale jemu wyróżnienia nie przyznano.

 • "Przyjaciele": Spotkanie po latach

  ...odcinków seriali komediowych. Matthew Perry, który z powodu innych zawodowych zobowiązań nie mógł wziąć udziału w nagraniu, "pojawił" się na chwilę na nakręconym wcześniej materiale video. Oprócz obsady kultowej produkcji stacji NBC w programie pojawili się również aktorzy znani ze starszych sitcomów takich jak "Taxi", "The Mary Tyler Moore Show", "Cheers", "Frasier", "Will & Grace" oraz obecnie...

 • Steven Tyler nagrał solową piosenkę

  Frontman rockowej grupy Aerosmith - Steven Tyler - ogłosił swoje plany wydania pierwszego solowego singla. Przyszłość zespołu nadal pozostaje niejasna w świetle doniesień, że jego pozostałym członkom nie podoba się decyzja Tylera o dołączeniu do obsady programu telewizyjnego "American Idol".

 • "Przyjaciele" kończą 20 lat!

  ..."Joey", a w 2011 roku otrzymał Złoty Glob za serial "Odcinki" (obecnie zakontraktowany został 4. sezon produkcji). Prywatnie aktor jest rozwiedziony i ma córkę Marinę Pearl. Matthew Perry, czyli(...)" oraz głównych w "Studiu 60", "Mr. Sunshine" i "Go On".  Prywatnie Perry długo zmagał się z uzależnieniami od leków przeciwbólowych, narkotyków i alkoholu. W 1997, a potem w 2001 roku gwiazdor przeszedł...

 • Aerosmith: Reaktywacja Tylera?

  Sytuacja w Aerosmith zmienia się jak w kalejdoskopie. Steven Tyler, który wcześniej nie odpowiadał na telefony kolegów, niespodziewanie pojawił się na koncercie zespołu.

 • Małżeństwo Perry Show

  "Małżeństwa i ich przekleństwa 2" , reż. Tyler Perry, USA 2010, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 29 lipca 2011 roku.

 • Nagrody MTV: 9 nominacji Katy Perry!

  Czy sierpniowa gala rozdania Video Music Awards będzie wieczorem Katy Perry? Jest na to duża szansa, bowiem amerykańska wokalistka otrzymała najwięcej - aż dziewięć - nominacji.

 • Scenarzysta popełnił plagiat?

  Aktor i scenarzysta Tyler Perry zeznawał w środę w sądzie w sprawie zarzutów popełnienia plagiatu. Inna scenarzystka twierdzi, że posłużył się jej pomysłem w filmie "Z pamiętnika wściekłej żony".

 • Z Aerosmith do Led Zeppelin. Jak było naprawdę?

  Steven Tyler z zespołu Aerosmith odsłania kulisy rozmów z muzykami Led Zeppelin na temat wspólnych występów.

Wideo na temat: tyler perry
 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.