• Informacje na temat:

  tyrone power

Artykuły na temat: tyrone power
 • Zmarła aktorka Betsy Palmer

  W wieku 88 lat zmarła charakterystyczna aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna Betsy Palmer - poinformował w niedzielę, 31 maja, jej długoletni agent Brad Lemack. Palmer zmarła w piątek, 29 maja, w hospicjum w stanie Connecticut.

 • Świadek oskarżenia znowu zeznaje!

  Wytwórnia MGM zamierza po raz drugi nakręcić film na podstawie sztuki Agathy Christie "Świadek oskarżenia". Pierwszą ekranową wersję tej opowieści zrealizował w 1957 roku sam Billy Wilder ( "Pół żartem, pół serio" ), a główne role w jego filmie zagrali Tyrone Power, Marlene Dietrich, Charles Laughton i Elsa Lanchester. Producentem wykonawczym nowego filmu będzie Daniel Melnick ( "Footloose

 • A. Pacino i N. Kidman zamieszani w morderstwo

  Al Pacino ( "Adwokat diabła" ) i Nicole Kidman ( "Inni" ) zgodzili się na wzięcie udziału w nowej wersji filmu "Świadek oskarżenia" z 1958 roku w reżyserii legendarnego Billy'ego Wildera.

 • Świadek Al Pacino

  Al Pacino ( "Ludzie, których znam" , "Rekrut" ) rozważa występ w nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera w 1957 roku. Nad scenariuszem nowej wersji historii pracuje David E. Kelley ( seriale "Boston Public", "Ally McBeal" ). Obraz powstaje dla studia MGM.

 • David Kelley i "Świadek oskarżenia"

  David E. Kelley, twórca i producent serialu "Ally McBeal" , napisze scenariusz nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera ( "Pół żartem, pół serio" ) w 1957 roku. Za swoje wysiłki David E. Kelley, prywatnie mąż Michelle Pfeiffer, zainkasuje siedmiocyfrową sumę.

 • Michelle Pfeiffer zeznaje

  Michelle Pfeiffer ( "Co kryje prawda" , "Biały oleander" ) zagra w nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera w 1957 roku. Nad scenariuszem nowej wersji historii pracuje David E. Kelley ( serial "Ally McBeal" ), prywatnie mąż Michelle Pfeiffer.

 • Najwięksi piraci Hollywood

  Johnny Depp jako Jack Sparrow - bohater trylogii "Piraci z Karaibów" - nie zajął pierwszego miejsca w plebiscycie na największego pirata Hollywood. Ranking, który zorganizowała sieć WENN, wygrał mistrz szpady, legendarny Errol Flynn ( "Kapitan Blood" ). Dustin Hoffman jako kapitan Hook ( "Hook" ) uplasował się na 7. pozycji.

 • Erykah Badu: Nieodkryte piękno

  "Neo-soul jest martwy. Nigdy tak naprawdę nie wiedziałam, co to było" - powiedziała kiedyś Erykah Badu, przez krytyków obwołana "Królową neo-soulu". Amerykańska wokalistka uznawana jest za jedną z najlepszych specjalistek od czarnych brzmień początku XXI wieku.

Wideo na temat: tyrone power
 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: tyrone power
 • Re: Gwiazdy, które zmarły przed ukończeniem roli

  Znany aktor Tyrone Power zmarł na arak serca w 1958 podczas nakręcania sceny pojedynku w filmie Salomon i królowa Saba ,miał 45 lat.Marł na szkarłatnym płaszczu bibilijnego wladcy a film dokończono z innym aktorem wykorzystująć w nim wcześniejsze już nakręcone dalsze sceny z Powerem.