• Informacje na temat:

  tyson teraz

Artykuły na temat: tyson teraz
 • Jamie Foxx zagra Mike'a Tysona. Jak przygotowuje się do roli?

  Aktor, który zasłynął rolą w biografii Ray'a Charlesa "Ray" czy kreacjami w "Django" i "Baby Driver", potwierdził, że kontynuuje pracę nad biografią Mike'a Tysona. Na dowód opublikował zdjęcie swojej atletycznej sylwetki, zrobione w sali ćwiczeń.

 • Mike Tyson zaczyna karierę muzyczną. Wyda płytę

  Legendarny bokser w tym roku chce wydać swój debiutancki album. Na razie Tyson nagrał jeden utwór, który był dissem na rapera Soulja Boya. W możliwy sukces sportowca wierzy jego producent.

 • Być jak Mike Tyson

  Od 18 lipca na antenie FightKlub i FightKlub HD zagości amerykański serial dokumentalny "Być jak Mike Tyson". To wnikliwe spojrzenie na życie człowieka, który już za życia stał się legendą.

 • 50 Cent kupił dom Tysona

  Bokser Mike Tyson próbował sprzedać posiadłość od 1998 roku, kiedy to chciał za nią 22 miliony dolarów. Teraz 50 Cent kupił ją za "jedyne" 4,1 miliona.

 • Mike Tyson zagrał u Spike'a Lee

  Słynny amerykański bokser Mike Tyson zamienia ring na scenę teatralną. Wystąpi na nowojorskim Broadwayu w autobiograficznym monologu: "Niezaprzeczalna prawda". Premierowy spektakl w reżyserii znanego twórcy Spike'a Lee odbył się w kwietniu w Las Vegas.

 • Mike Tyson gościem na nowej płycie Madonny

  ...tracklista, a sześć utworów trafiło do odsłuchu. Teraz Madonna odsłania pozostałe informacje na temat kolejnych 13 utworów. Największą sensacją wydaje się być gościnny występ na płycie byłej gwiazdy boksu, Mike'a Tysona . W utworze "Iconic" oprócz wielokrotnego mistrza wagi ciężkiej pojawił się także Chance The Rapper . Ponadto potwierdziły się plotki o współpracy Madonny z Nasem . Raper pojawi...

 • Martin Scorsese reżyserem filmu o Mike'u Tysonie

  Jamie Foxx ujawnił, że reżyserem biograficznego filmu o Mike'u Tysonie będzie Martin Scorsese.

 • Zatańczy, jak dobrze zapłacą

  Amerykański bokser, a ostatnio gwiazdor filmowy, Mike Tyson, wyklucza swój udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Powód? Bynajmniej nie dwie lewe nogi. Według pięściarza, producenci show mają "węża w kieszeni" i proponują mu zbyt niskie honorarium.

 • Hollywoodzkie gwiazdy marzą o Broadwayu

  Teatr wraca do łask, także gwiazd filmu. W ostatnim czasie na Broadway postanowili wrócić m.in. Ethan Hawke, Tom Hanks i Hugh Jackman. Niedawno na deskach nowojorskiego teatru zadebiutował też Robin Williams. Teraz do swoich korzeni wraca również Alec Baldwin.

 • Rozwód "celebrytów idealnych"

  Żadna inna para nie przyciągała tyle uwagi, co Angelina Jolie i Brad Pitt. Teraz świat latami będzie żył rozwodem "celebrytów idealnych".

Zdjęcia na temat: tyson teraz
Dyskusje na temat: tyson teraz
 • Re: Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Ludzie na całym świecie kupują filmy, oglądają seriale, chodzą do kina, stąd taka kasa. To się nie bierze z kosmosu. A co do psychiki, to wielu sławnych i chwilowo bogatych nie wie co robić z pieniędzmi. Pochodzą często z rodzin biednych gdzie każdy pieniądz od razu się wydawało na rzeczy podstawowe i teraz nagle szok, milion dolców. Mike Tyson wielokrotnie opowiadał jak stracił ponad 30 milionów