• Informacje na temat:

  tyson w polsce

Artykuły na temat: tyson w polsce
 • Konkurs: "Być jak Mike Tyson" - czy zmierzysz się z jego legendą?

  Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać audiobook "Bestia. Historia Mike'a Tysona" i skakankę.

 • Mariana Opani perypetie z popularnością

  "Niby męczy ta popularność, ale gdyby jej nie było, to też by czegoś brakowało" - mówi Marian Opania. Znany aktor opowiada, kiedy czerpie przyjemność z bycia popularnym, a kiedy jest ono uciążliwe.

 • Chce dostać więcej za udział w "Tańcu..."

  Amerykański bokser, a ostatnio gwiazdor filmowy, Mike Tyson wyklucza swój udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Powód? Bynajmniej nie są to dwie lewe nogi. Według Tysona, producenci show mają węża w kieszeni i proponują mu zbyt niskie honorarium.

 • Mike Tyson zagra mordercę

  Jeden z najsłynniejszych bokserów w historii Mike Tyson znów wystąpi na srebrnym ekranie. "Bestia" wcieli się w rolę... mordercy w serialu "Prawo i bezprawie".

 • Emmy 2019: Kto zdobył statuetkę?

  .... Nagrodzone oraz nominowane seriale można zobaczyć w Polsce na HBO GO ("Gra o tron", "Obsesja Eve", "Sukcesja", "Barry", "Ostre przedmioty"), Netflixie ("Russian Doll", "Bodyguard", "Jak nas widzą(...) ("Tacy jesteśmy"),  Najlepsza aktorka gościnna w serialu dramatycznym: Jessica Lange (American Horror Story"), Carice van Houten ("Gra o tron"), Cherry Jones ("Opowieść podręcznej") , Cicely Tyson...

 • Być jak Mike Tyson

  Od 18 lipca na antenie FightKlub i FightKlub HD zagości amerykański serial dokumentalny "Być jak Mike Tyson". To wnikliwe spojrzenie na życie człowieka, który już za życia stał się legendą.

 • "Fleabag", "Czarnobyl", "Jak nas widzą". Nominacje do nagród Emmy 2019

  ...w Polsce na HBO GO ("Gra o tron", "Obsesja Eve", "Sukcesja", "Barry", "Ostre przedmioty"), Netflixie ("Russian Doll", "Bodyguard", "Jak nas widzą", "The Kominsky Method", "House of Cards", "Pose"), AMC(...) (American Horror Story"), Carice van Houten ("Gra o tron"), Cherry Jones ("Opowieść podręcznej"), Cicely Tyson ("Sposób na morderstwo"), Laverne Cox ("Orange Is The New Black"), Phylicia Rashad ("Tacy...

 • Tyson facetem w czerni?

  Najmłodszy w historii zawodowego boksu mistrz świata wagi ciężkiej Mike Tyson na ring już nie wróci, ale Amerykanin nie zniknął z czołówek światowych mediów. Tym razem głośno o 44-latku za sprawą filmu kolejnej części filmu"Faceci w czerni", w którym miałby wystąpić.

 • Nominacje do Emmy 2018: "Obsesja Eve" i triumf Sandry Oh

  ..."), Cicely Tyson ("Sposób na morderstwo"), Viola Davis ("Scandal"), Kelly Jenrette ("Opowieść podręcznej"), Cherry Jones ("Opowieść podręcznej"), Samira Wiley ("Opowieść podręcznej") Najlepszy(...) "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce .

 • Niezwykła pasja Mike'a Tysona

  Na przełomie lipca i sierpnia polscy widzowie będą mogli obejrzeć serial dokumentalny "Taking on Tyson", przybliżający niecodzienną pasję jednego z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych pięściarzy świata - Mike'a Tysona.

Dyskusje na temat: tyson w polsce