• Informacje na temat:

  tyszkiewicz beata i partner

Artykuły na temat: tyszkiewicz beata i partner
 • Beata Tyszkiewicz znów oceni uczestników "TzG"

  W piątek, 2 września, na antenę Polsatu wraca kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Jednym z jego niezmiennych elementów jest obecność Beaty Tyszkiewicz. Pierwsza dama polskiego kina jako jurorka show nie raz zaskoczyła już telewidzów.

 • Katarzyna Stankiewicz zatańczy tango z nowym partnerem

  Na co dzień partnerem Katarzyny Stankiewicz w "Tańcu z Gwiazdami" jest Tomasz Barański. Wszystko zmieni się jednak w ten piątek, kiedy była wokalistka Varius Manx zatańczy z Jackiem Jeschke. To efekt zamiary par z ostatniego odcinka show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kolejne osoby odchodzą z programu

  Wiosenna edycja najpopularniejszego show telewizji Polsat będzie pełna niespodzianek. Fani "Dancing with the Stars" co chwila zaskakiwani są nowymi informacjami. Z udziału w programie zrezygnowała jurorka Beata Tyszkiewicz, ale rozstania ogłosili także opiekunowie i nauczyciele gwiazd. Kogo tym razem nie zobaczymy na parkiecie? Kto ich zastąpi?

 • Iwona Pavlović: "Przytul mnie, a potem dam ci jedynkę"

  Wielokrotna mistrzyni tańca towarzyskiego i międzynarodowy sędzia. Beata Tyszkiewicz nazwała ją Czarną Mambą, bo jest sprawiedliwym, a gdy trzeba surowym jurorem w "Tańcu z Gwiazdami". Prywatnie Iwona Pavlović to niezwykle sympatyczna osoba, która pięknie potrafi opowiadać o swej pasji.

 • Jak się bawić po tej tragedii?

  Przedstawienie musi trwać, choć smutek na dłużej zagościł w sercach - stwierdza Beata Tyszkiewicz, jurorka "Tańca z gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Monika Mariotti odpada, wyznanie Rafała Maseraka

  W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programu Polsatu odpadła Monika Mariotti. Żegnając się z show, jej partner, Rafał Maserak, zdecydował się na zaskakujące wyznanie. Na kolejne występy walczących o Kryształową Kulę pięciu par poczekamy aż dwa tygodnie.

 • Popek odpadła z "Tańca..."

  Z ósmą edycją "Tańca z gwiazdami" pożegnała się dziennikarka Anna Popek. Widzowie zawyrokowali, że ona i jej partner Cezary Olszewski najgorzej poradzili sobie z quick stepem i rumbą.

 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  Julia Kamińska pokonała Katarzynę Glinkę w finale 11. edycji "Tańca z gwiazdami", zdobywając Kryształową Kulę. Po raz drugi z rzędu w show triumfował jej partner - Rafał Maserak.

 • "TzG": Ewa Kasprzyk trenuje z Janem Klimentem

  Gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczęły treningi. Zobaczcie, jak na ponad 2 tygodnie przed startem show prezentuje się aktorka Ewa Kasprzyk i jej taneczny partner Jan Kliment.

 • Czy wygra Kryształową Kulę?

  Decyzją widzów polska aktorka z francuskimi korzeniami Elizabeth Duda i jej partner Mario Di Somma odpadli z dalszej rywalizacji w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Najlepsi po raz kolejny okazali się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

Dyskusje na temat: tyszkiewicz beata i partner
 • Re: "Lekarze": Boczarska już nie ukrywa związku z Banasiukiem!

  Co to jest 7 lat różnicy! Warto wspomnieć jeszcze inne związki w polskim show-biznesie, w których partner był dużo młodszy od partnerki. PS: 1. Ewa Kasprzyk i Jakub Michalski (różnica 25 lat). 2. Beata Tyszkiewicz i Karl Tessler (różnica około 30 lat). 3. Agnieszka Osiecka trzy lata przed śmiercią poznała André Ochodlo, pochodzącego z Niemiec młodego ekscentrycznego aktora i reżysera, dyrektora