• Informacje na temat:

  tyszkiewicz i jej córki

Artykuły na temat: tyszkiewicz i jej córki
 • Beata Tyszkiewicz: Oszczędna, a czasem rozrzutna

  Co tydzień Beata Tyszkiewicz, wybitna polska aktorka ("Lalka", "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Wszystko na sprzedaż", "Noce i dnie", "Seksmisja") i wieloletnia jurorka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", dzieli się z czytelnikami "Tele Tygodnia" przemyśleniami w cyklu "Rozmowy z Beatą". Tym razem opowiada o swojej książce z wyjątkowymi kulinarnymi przepisami.

 • Michał Malitowski: Kocham Beatę Tyszkiewicz

  ...do osobowości tanecznej na parkiecie. Z którym z jurorów najlepiej się panu współpracuje? - Co tu dużo mówić, kocham Beatę Tyszkiewicz. Za niebywałą autoironię. Najzabawniejsze zdarzenie(...) i coś poprawić. Włącza mi się hormon belfra. Przyjście na świat córki to rewolucja? - Lia odziedziczyła chyba po nas energię, bo jest po prostu niezmordowana. Gdy jesteśmy z nią, to tylko dla niej...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Beata Tyszkiewicz: Hrabianka polskiego kina

  Jest prawdziwą hrabianką, z krwi i kości, która urodziła się w pałacu w Wilanowie. Ale Beata Maria Helena Tyszkiewiczówn-Kalenicka (74 l.) herbu Leliwa nie miała życia jak arystokratka. Już jej dzieciństwo nie należało do łatwych, bo... wkroczyła w nie wielka historia. Miała zaledwie roczek, gdy wybuchła II wojna światowa. W 1942 roku przyszedł na świat jej brat Krzysztof. Właściwie wychowywała...

 • Beata Tyszkiewicz obchodzi 80. urodziny

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna Beata Tyszkiewicz obchodzi we wtorek, 14 sierpnia, 80. urodziny. Nazywana "polską Sophią Loren" aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Karetka zabrała Beatę Tyszkiewicz do szpitala!

  Po raz kolejny w tym roku Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala. Co dzieje się ze zdrowiem 79-aktorki? Córka komentuje stan zdrowia matki.

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  ..."Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • Beata Tyszkiewicz czuje się coraz lepiej!

  Pod koniec maja Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala. Aktorka miała zawał i przeszła operację, jednak czuje się coraz lepiej i niedługo opuści szpital.

 • ​Beata Tyszkiewicz: Rozpieszczam zwierzęta, dzieci i mężczyzn

  Beata Tyszkiewicz zapytana, jaka jest naprawdę, odpowiada, że okropna. Chwilę później dodaje jednak, że jest także troskliwą osobą, uwielbiającą rozpieszczać bliskich. Podczas spotkania w Akademii Mistrzów opowiedziała wiele anegdot ze swojego życia.

 • Beata Tyszkiewicz na medal

  Aktorka Beata Tyszkiewicz (właściwie: Beata Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska herbu Leliwa) otrzymała Złoty Medal Zasłużony Kultury Gloria Artis. Kapituła medalu doceniła zarówno wieloletnią aktywność aktorki w kinie i teatrze, jak i społeczną działalność na rzecz polskiej kultury.

Zdjęcia na temat: tyszkiewicz i jej córki
Wideo na temat: tyszkiewicz i jej córki
 • Beata Tyszkiewicz: każda dama pije, pali i przeklina

  Zdaniem Beaty Tyszkiewicz bycie damą nie musi oznaczać rezygnacji z alkoholu ani papierosów. Sama chętnie pije whisky lub czystą, schłodzoną wódkę. Zdarza się jej także zabierać na przyjęcia piersiówkę z ulubionym alkoholem. Beata Tyszkiewicz jest córką Krzysztofa Marii Tyszkiewicza, pochodzi więc z rodziny hrabiowskiej, pieczętującej się herbem Leliwa. Na dużym ekranie wielokrotnie wcielała