• Informacje na temat:

  tyszkiewicz taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: tyszkiewicz taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami" bez udziału publiczności

  Telewizja Polsat poinformowała w środę, 11 marca, że wszystkie programy stacji - do odwołania - będą nagrywane bez udziału publiczności. W nadchodzącym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zabraknie więc gości na widowni show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Beata Tyszkiewicz odchodzi z programu

  Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorki na pewno nie zobaczymy za jurorskim stołem w najbliższej edycji show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieniawa zachwyca, Malitowski przeklina

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • "Taniec z gwiazdami" bez Tyszkiewicz!

  W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz. Tę informację potwierdziła w piątek, 15 lipca, stacja TVN. To już kolejne zmiany, jakie zachodzą w najnowszej edycji tanecznego show.

 • Joanna Krupa zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Modelka Joanna Krupa ma być następczynią Beaty Tyszkiewicz w jury "Tańca z Gwiazdami" - informuje nieoficjalnie "Flesz".

 • "Taniec z Gwiazdami": Zmiany w składzie jury!

  Dziesiąty sezon programu "Dancing with the Stars, Taniec z Gwiazdami" rozpocznie się już 13 września. W tej edycji jury pojawi się w trzyosobowym składzie. Kogo zabraknie?

 • "Taniec z gwiazdami" bez Grabowskiego?

  Niedawno pojawiły się plotki, jakoby w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" miało zabraknąć Andrzeja Grabowskiego. Polsat postanowił skomentować te doniesienia.

 • Tyszkiewicz kibicowała Górniak

  Od sześciu lat Beata Tyszkiewicz ocenia taneczne popisy polskich gwiazd, ale nie czuje się znudzona, bo według niej każda edycja miała swoje niespodzianki.

 • Popek: Wygram "Taniec z Gwiazdami"

  ...- Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie cza cza cza! Wygram ten program - Paweł Mikołajuw, znany jako Popek, zapowiada walkę o Kryształową Kulę.

 • Życzenia prezydenta dla Beaty Tyszkiewicz

  ..."Pragnę przekazać serdeczne gratulacje oraz słowa uznania i wdzięczności za pani dorobek artystyczny, który zajmuje trwałe miejsce w historii polskiego kina" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do pierwszej damy polskiego kina Beaty Tyszkiewicz, obchodzącej we wtorek, 14 sierpnia, 80. urodziny.

Zdjęcia na temat: tyszkiewicz taniec z gwiazdami
Wideo na temat: tyszkiewicz taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami 11": Pierwszy odcinek

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • "Taniec z Gwiazdami 11": Kulisy 1. odcinka

  Chcecie zobaczyć więcej niż w telewizji? Oto kulisy Tańca z Gwiazdami! Zakwasy, pot i łzy na sali. Przypomnijmy, że żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku jedenastej edycji show. Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun wiosennej edycji programu

  się w domu" - Dorota Chotecka. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W tej edycji u boku Krzysztofa

Dyskusje na temat: tyszkiewicz taniec z gwiazdami
 • Re: Przyznaje się, że oszukiwał widzów!

  Mel Gibson jest niski i gra wysokiego faceta. To nie aktorzy oszukują, lecz reżyserzy i operatorzy, aktor odgrywa rolę i bierze za to niemałe pieniądze. Szacunek dla Teleszyńskiego, że nie narzeka na brak pieniędzy, jak np. Tyszkiewicz. A przecież Tyszkiewicz grała role pierwszoplanowe w wielu produkcjach, również zagranicznych. Była tez jurorką w programie "Taniec z gwiazdami" i kasowała niemałe