• Informacje na temat:

  tyszkiewicz zęby

Artykuły na temat: tyszkiewicz zęby
 • Maria Tyszkiewicz: Potrzebowałam czasu na odnalezienie siebie

  Maria Tyszkiewicz zaczynała grając w Teatrze Studio Buffo, szerszej publiczności przedstawiła się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a w tym roku zaskoczyła nowoczesnymi brzmieniami, które znalazły się na jej debiutanckiej płycie "Ufam sobie". I to przede wszystkim o niej - ale nie tylko - mówiła w rozmowie z Interią.

 • Wpadka Beaty Tyszkiewicz

  Nie milkną echa po słynnej już wypowiedzi Beaty Tyszkiewicz podczas półfinałowego odcinka "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami": Beata Tyszkiewicz odchodzi z programu

  Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorki na pewno nie zobaczymy za jurorskim stołem w najbliższej edycji show.

 • Beata Tyszkiewicz w Łazienkach

  W ramach cyklu "Artyści w Łazienkach" znana aktorka Beata Tyszkiewicz spotkała się z publicznością. "Moja przygoda z kinem to przypadek, palcem nie kiwnęłam, żeby zagrać w jakimś filmie" - wyjawiła.

 • ​Beata Tyszkiewicz: Rozpieszczam zwierzęta, dzieci i mężczyzn

  Beata Tyszkiewicz zapytana, jaka jest naprawdę, odpowiada, że okropna. Chwilę później dodaje jednak, że jest także troskliwą osobą, uwielbiającą rozpieszczać bliskich. Podczas spotkania w Akademii Mistrzów opowiedziała wiele anegdot ze swojego życia.

 • Beata Tyszkiewicz znów oceni uczestników "TzG"

  W piątek, 2 września, na antenę Polsatu wraca kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Jednym z jego niezmiennych elementów jest obecność Beaty Tyszkiewicz. Pierwsza dama polskiego kina jako jurorka show nie raz zaskoczyła już telewidzów.

 • Beata Tyszkiewicz: Tylko dobra energia

  Słynie z tego, że dla uczestników "Tańca z Gwiazdami" zawsze ma dobre słowo. Beata Tyszkiewicz zdradza, czy trafnie typuje finalistów, co ją zadziwiło w programie i dlaczego we wszystkim szuka pozytywów.

 • Beata Tyszkiewicz: Oszczędna, a czasem rozrzutna

  Co tydzień Beata Tyszkiewicz, wybitna polska aktorka ("Lalka", "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Wszystko na sprzedaż", "Noce i dnie", "Seksmisja") i wieloletnia jurorka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", dzieli się z czytelnikami "Tele Tygodnia" przemyśleniami w cyklu "Rozmowy z Beatą". Tym razem opowiada o swojej książce z wyjątkowymi kulinarnymi przepisami.

 • Michał Malitowski: Kocham Beatę Tyszkiewicz

  ...do osobowości tanecznej na parkiecie. Z którym z jurorów najlepiej się panu współpracuje? - Co tu dużo mówić, kocham Beatę Tyszkiewicz. Za niebywałą autoironię. Najzabawniejsze zdarzenie...

 • Joanna Krupa zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Modelka Joanna Krupa ma być następczynią Beaty Tyszkiewicz w jury "Tańca z Gwiazdami" - informuje nieoficjalnie "Flesz".

Dyskusje na temat: tyszkiewicz zęby