• Informacje na temat:

  tytuł mistrzyni

Artykuły na temat: tytuł mistrzyni
 • Mistrzyni ciętego języka

  Agnieszka Szulim powinna zmienić tytuł swojego programu, "Na językach". Lepsza wersja to "Na pieńku", ponieważ ostatnio dziennikarka wciąż naraża się kolejnym gwiazdom.

 • Jacqueline Kennedy Onassis: Mistrzyni pozorów i dyskrecji

  ..." z tytułową rolą Natalie Portman.

 • Mistrzyni świata w boksie dziewczyną Bonda?

  Według najświeższych doniesień, jakie docierają od twórców kolejnego filmu o Jamesie Bondzie, nową dziewczyną agenta 007 będzie Daisy Lang, mistrzyni świata w boksie. 29-letnia blondynka urodzona w Bułgarii, mieszka obecnie w Niemczech i właśnie tam wytropili ją przedstawiciele producentów filmu. Daisy Lang została poproszona o przybycie na zdjęcia próbne do "Bonda 20" i jeśli wszystko się...

 • Nadiya: Filmowy tytuł

  Nadiya, młoda wokalistka z Francji, podbija listy przebojów dyskotekowym utworem "Parle Moi", pochodzącym z drugiej płyty zatytułowanej tajemniczo "16/9". Mistrzyni Francji w biegu na 800 metrów ujawnia, że tytuł albumu pochodzi od formatu obrazu używanego przez kino i telewizję.

 • Weekend w kinie: Mistrz kina i mistrzyni uwodzenia

  W ostatni piątek sierpnia na kinowe ekrany trafiło sześć premierowych tytułów. Wśród nich znalazły się m.in. nowy film Pedra Almodovara "Ból i blask" z nagrodzoną w Cannes kreacją Antonia Banderasa, kryminalna komedia "Złodziej i oszustka" z udziałem Emily Ratajkowski oraz niegrzeczna komedia dla nastolatków "Grzeczni chłopcy".

 • "Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Janja Lesar?

  Stacja Polsat ujawniła nazwisko pierwszej trenerki, która weźmie udział w 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". To Janja Lesar, słoweńska choreografka, trenerka tańca i mistrzyni świata w w tańcach latynoamerykańskich.

 • Joanna Mazur o "Tańcu z Gwiazdami": Dowiedziałam się, na czym polega prawdziwy taniec

  Lekkoatletka, mistrzyni świata w biegach, osoba niewidoma. Telewidzowie podziwiają Joannę Mazur, bo udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

 • Utwór dla "złotej" Justyny

  ..."Intermezzo dla Justyny Kowalczyk" - taki tytuł nosi specjalny utwór muzyczny stworzony przez białostockiego kompozytora Roberta Panka na cześć polskiej mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk.

 • Rzuci taniec dla aktorstwa?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", do niedawna niemal w każdym wywiadzie mówiła, że jej największą pasją jest taniec. Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich (tytuł ten Agnieszka zdobyła w 2010 roku) poważnie myśli jednak o tym, by zrezygnować z kariery tancerki. Dlaczego?

 • Wybiorą najprzystojniejszego mężczyznę świata

  Czterdziestu fantastycznych mężczyzn z całego świata stanie do walki o tytuł najprzystojniejszego! Karolina Szostak, Agnieszka Hyży i Karolina Pilarczyk - to między innymi one zdecydują, do którego kraju powędruje tytuł Mister Supranational 2016! Czy zdobędzie go Mister Polski Rafał Jonkisz?

Zdjęcia na temat: tytuł mistrzyni
Dyskusje na temat: tytuł mistrzyni
 • Re: "Korona królów": Dla Grażyny Szapołowskiej seksapil był... narzędziem pracy!

  Co za tytuł ? Mistrzyni nagości??? Są jakieś mistrzostwa?

 • Re: To już pewne! Nasi ulubieńcy wracają...

  ten serial ma tytuł mistrzyni makijażu hahahah

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska ma scenariusz na życie

  DO KRIS. polska tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich, Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, aktorka.25 kwietnia 2010 w Austrii wraz ze swoim partnerem Pawłem Tekielą zwyciężyła w Mistrzostwach Świata w stylu latynoamerykańskim, otrzymując tytuł Mistrza Świata. W latach 2010-2011 jej partnerem był Kostantyn Samarskyy. Chcialam tylko powiedIec ze moze nie

 • Re: Płakałam ze wzruszenia

  Trzeba przyznać, że aktorka to z niej marna. Gra sztucznie i po prostu do mnie nie przemawia. Ale trzeba przyznać że jest ładna i świetnie tańczy. Ma tytuł mistrzyni świata i to jednak o czymś świadczy. I właśnie dlatego należy jej się szacunek, bo osiągnęła więcej niż wszyscy żałośni hejterzy razem wzięci. A! i przestańcie wypisywać, że to jeszcze dziecko. Panna ma 21 lat, więc zarówno od strony