• Informacje na temat:

  tytuł zabiega

Artykuły na temat: tytuł zabiega
 • Sony zabiega o Nicholsona

  Hollywoodzki gwiazdor Jack Nicholson ( "Obietnica" , "Lepiej być nie może" ) negocjuje rolę w najnowszej komedii wytwórni Sony Pictures Entertainment. Scenariusz obrazu, o nieznanym jeszcze tytule, napisała Nancy Meyers. Twórczyni "Czego pragną kobiety" ma również podjąć się zadania reżysera.

 • "Jesteśmy zbyt zabiegani"

  Bajm to zespół, którego brzmienie jest od razu rozpoznawalne. Jego muzyka towarzyszy nam już od kilkunastu lat. Do sklepów trafiła właśnie kolejna płyta grupy zatytułowana "Szklanka wody". Z tej okazji z Beatą Kozidrak, wokalistką i szefową zespołu, o powstawaniu albumu, tremie i piractwie rozmawiał Konrad Sikora.

 • Madonna chce Abbie Cornish!

  Madonna planuje realizację filmu o abdykacji brytyjskiego monarchy Edwarda VIII. Gwiazda muzyki pop zabiega, aby główną rolę w obrazie zagrała australijska aktorka Abbie Cornish, bohaterka najnowszej produkcji Jane Campion "Jaśniejsza od gwiazd" .

 • Artur Barciś: Być aktorem

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak parę lat temu pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, obchodzi w piątek, 12 sierpnia, 60. urodziny.

 • Madonna chce Abbie Cornish!

  Madonna planuje realizację filmu o abdykacji brytyjskiego monarchy Edwarda VIII. Gwiazda muzyki pop zabiega, aby główną rolę w obrazie zagrała australijska aktorka Abbie Cornish, bohaterka najnowszej produkcji Jane Campion "Jaśniejsza od gwiazd" .

 • Artur Barciś: Skromny zawód aktora

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak pojawił się w ubiegłorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, skończył właśnie 55 lat.

 • Radiohead na Open'er Festival 2017: Czarodziej Thom Yorke (relacja i zdjęcia)

  Organizatorzy Open'era o grupę Radiohead zabiegali od dawna. W końcu się udało. Jeden z najważniejszych zespołów ostatniego ćwierćwiecza wystąpił podczas pierwszego dnia gdyńskiego festiwalu. Zagrał prawie dwugodzinny set.

 • Pięć minut z popowymi przebojami 2011 roku

  ...25 największych popowych przebojów kończącego się roku w 5-minutowym skrócie - dla zabieganych muzyczny ekstrakt przygotował DJ Earworm.

 • Paul McCartney uznany legendą

  Tegoroczna edycja wręczenia europejskich nagród MTV odbywa się w Liverpoolu, nic więc dziwnego, że władze stacji długo zabiegały o pojawienie się na niej największej żyjącej legendy tego miasta. Ostatecznie Paul McCartney zjawi się na imprezie, by odebrać tytuł "Ultimate Legend" (Największa legenda).

 • "Co się stało z 'peace & love'?"

  Poznajcie Luke'a. Faceta, który współtworzył najpopularniejszy album w dziejach - "Thriller" Michaela Jacksona (nakład: 65 milionów). Gościa, który ze swoim Toto sprzedał 35 milionów płyt. I o którego talent zabiegał Miles Davis, Elton John czy Bruce Springsteen.

Dyskusje na temat: tytuł zabiega