• Informacje na temat:

  ubrania na halloween

Artykuły na temat: ubrania na halloween
 • Halloween przed telewizorem

  Amerykanie kochają Halloween. Do tego stopnia, że w czasie święta duchów cała Ameryka zamienia się w roześmiany pochód straszydeł. Oczywiście, dotyczy to także bohaterów seriali.

 • "Annabelle" najbardziej kasowym horrorem roku

  Horror "Annabelle" przekroczył próg 150 mln dolarów wpływów w światowym box office. "Wszyscy uwielbiają przyprawiającą o gęsią skórkę laleczkę" - oświadczyli zachwyceni wynikiem twórcy filmu. Raczej nie zgodzą się z nimi francuscy widzowie, obraz został wycofywany z tamtejszych kin.

 • Przyjaciele

  Monica organizuje przyjęcie z okazji Halloween. Goście przychodzą w przebraniach i wszyscy świetnie się bawią. Nie brakuje jednak sytuacji konfliktowych....

 • Zwiastun horroru "Annabelle" zakazany w Wielkiej Brytanii

  Zwiastun horroru "Annabelle" został zakazany w Wielkiej Brytanii po tym, jak reklama amerykańskiego filmu wyświetliła się w dwóch mobilnych aplikacjach z grami przeznaczonymi dla dzieci, które ukończyły 4 lata.

 • Dee Snider: Muzyka na Halloween

  Van Helsing's Curse to nazwa projektu, który firmuje koncepcyjny album opowiadający o okropnościach, jakie przytrafiają się w pewnym mieście. Płyta nosi tytuł "Oculus Infernum" (łac. oko piekła) i ma mieć premierę 7 października. Muzykę skomponował Dee Snider, frontman Twisted Sister, wielki fan horrorów.

 • Wyrzucona z pracy za Deftones

  Dziennikarka pracująca w gazecie "The Monitor", wydawanej w jednym z miast w stanie Texas, w USA, została zwolniona z pracy po tym, jak zamieściła w niej zdjęcie Chino Moreno, wokalisty grupy Deftones, ubranego w bluzę z napisem "Fuct".

 • Marilyn Manson bez kapci

  Kontrowersyjny amerykański muzyk Marilyn Manson i jego partnerka, modelka Dita Von Teese, znani są z zamiłowania do ekstrawaganckich ubrań. Ponoć ich domowe wdzianka niewiele różnią się od tych, w jakich prezentują się publicznie.

 • Cała prawda o Marilyn Mansonie

  Amerykańska stacja telewizyjna VH1 przygotowała film dokumentalny o Marilyn Mansonie. Obraz dotyczył będzie przede wszystkim początków kariery muzyka i jego wczesnych lat młodości. Wszyscy, którzy mieli okazję przeczytać książkę "Trudna droga z piekła", będą mogli teraz sprawdzić ile z tego, co napisał o sobie Mr. Manson jest prawdą.

 • Helloween: Czysta radość grania

  Sobotni (18 grudnia) koncert Helloween w krakowskim Klubie Studio pokazał ile można osiągnąć odpowiednią interakcją muzyków z publicznością. Niemiecka formacja wprawiła w dobry nastrój zapewne zdecydowaną większość fanów.

 • Cztery przypadki z życia lidera Ministry

  Podobnie jak Keith Richards i Lemmy Kilmister, Al Jourgensen, wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy lider amerykańskiej grupy Ministry, zaprzecza prawom natury i założeniom medycyny.

Wideo na temat: ubrania na halloween
 • Gnomeo i Julia 3D

  "Gnomeo i Julia" to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki uszu, a raczej krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej...

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...

 • Yuma

  Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem "jumy" - drobnych kradzieży w Niemczech. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej (o jego serce wojują w filmie Karolina Chapko i Helena...