• Informacje na temat:

  ubrania na żałobę

Artykuły na temat: ubrania na żałobę
 • Przejęci Harry i Meghan z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

  Niedawno oświadczono, że do momentu porodu Meghan (37 l.) nie będzie pojawiać się na oficjalnych wyjściach. Jednak fani księżnej na pewno ucieszą się z faktu, że żona Harry'ego sprzed obiektywów nie zniknęła tak zupełnie. Mogliśmy oglądać ją na chrzcinach córki Zary Tindall, a teraz na spotkaniu w brytyjskiej ambasadzie Nowej Zelandii. Meghan i Harry poruszeni atakami na meczety w Nowej Zelandii postanowili okazać gest solidarności. Ciężarna księżna na znak żałoby ubrała się na na czarno i...

 • "Jaskółka" : Siostra burzy, żałoba fruwająca

  "Jaskółka" Bartosza Warwasa to drugi w historii Łódzkiej Szkoły Filmowej pełnometrażowy dyplom. Pierwszy, 50 lat temu, otworzył drzwi do kariery przed Jerzym Skolimowskim.

 • Maria Pakulnis: Myślałam, że dłużej nie dam rady

  Jest uśmiechnięta i pogodna, ale jeszcze niedawno przeżywała różne etapy żałoby. Opowiedziała o tym, jak cierpiała po śmierci męża.

 • "Delikatność": Miłość lekarstwem na wszystko

  "Delikatność" to debiut reżyserski pisarza Davida Foenkinosa. Bestsellerowy autor przeniósł na ekran własną powieść, bo - jak mówi - przywiązał się do swoich bohaterów. Widzowie mogą mieć z tym jednak większy problem.

 • Córka Małgorzaty Foremniak dostała pracę

  ..., pierwsze egzemplarze spodobały się klientkom, a Ola wraz z przyjaciółką zaczęły się zastanawiać, czy kolekcji nie poszerzyć o ubrania. Niestety, prawa rynku okazały się bezlitosne. Mała firma nie...

 • Świat świętuje urodziny Freddiego Mercury'ego!

  Gdyby żył, 5 września skończyłby 65 lat. Z okazji tej rocznicy cały świat świętuje pamięć Freddiego Mercury'ego, nieodżałowanego frontmana grupy Queen, uznawanego za jednego z wokalistów wszech czasów.

 • Mąż Ireny Jarockiej przerywa milczenie!

  ...już nie ma" – wyznaje w wywiadzie dla „Pani”. W pokojach wszystko jest tak, jak było, kiedy żyła gwiazda. "W szafie wiszą jej ubrania, w biurku leżą notatki. Pełno jest pamiątek z naszych podróży...

 • Wenecja: Horror żałobnika

  Festiwal w Wenecji jest już na półmetku, więc można mówić o pierwszych faworytach i rozczarowaniach.

 • Anna Kalczyńska: Ogromna tragedia w rodzinie dziennikarki. Do końca wierzyli, że wyzdrowieje

  Prowadząca "Dzień dobry TVN" Anna Kalczyńska (43 l.) do końca wierzyła, że tata wygra z podstępną chorobą nowotworową. Dziś stara się wspierać pogrążoną w smutku mamę - znaną z serialu "Dom" aktorkę Halinę Rowicką (68 l.).

 • Być dzieckiem legendy: Ania Rusowicz

  Poniżej możecie przeczytać dotyczący Ani Rusowicz (córki Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy) fragment pierwszej części książki "Być dzieckiem legendy" (premiera w piątek, 23 listopada) autorstwa dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej. Przybliża ona sylwetki ludzi znanych i lubianych, którzy odeszli przedwcześnie. O mierzeniu się z legendą sławnych rodziców opowiadają ich dzieci.