• Informacje na temat:

  ubrania pilkarskie

Artykuły na temat: ubrania pilkarskie
 • To ona przerwała finał Ligi Mistrzów! Wiemy, kim jest śliczna blondynka!

  Emocje podczas sobotniego finału Ligii Mistrzów, w którym Liverpool walczył z Tottenhamem, sięgały zenitu. Gdyby tego było mało mecz został przerwany przez skąpo ubraną blondynkę, która wbiegła na murawę. Wiemy już, kim jest ta piękność!

 • Janusz Gajos: Aktorstwo to coś więcej niż zawód

  Ma na swoim koncie ponad 350 ról filmowych i teatralnych. I ma apetyt na więcej! 23 września kończy 75 lat.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych tiulach bawi się w USA! Przesadza?

  Małgorzata Rozenek-Majdan bawi się w najlepsze w Stanach Zjednoczonych, gdzie poleciała razem z mężem, Radkiem Majdanem (47 l.). Para miała okazję zawitać na Balu Złota Jednostka, Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich. To tam ciężarna Gonia zaskoczyła stylizacją!

 • Robbie oszukany

  Popularny wokalista pop Robbie Williams (33 l.), został oszukany przez przyjaciół i rozwiązał swoją drużynę piłkarską.

 • Oliwia Bieniuk: Jej mama, Anna Przybylska, byłaby z niej dumna!

  Piękne zdjęcia reklamujące ubrania popularnej i lubianej polskiej marki odzieżowej, a na nich… córka Anny Przybylskiej (†35 l.) i Jarosława Bieniuka (37 l.), 14-letnia Oliwia! Figurę, włosy i rysy twarzy wzięła z mamy, oczy i usta ma po tacie. Kampania z Oliwką w roli głównej wystartowała dokładnie w drugą rocznicę śmierci aktorki.

 • Daniec z gwiazdami

  Zanim na stadiony Euro 2012 wybiegną piłkarskie ekipy, ich kibice zmierzą się ze sobą w nowym teleturnieju

 • "Barwy szczęścia: Patryk Pniewski jak... Bartosz Kapustka

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączył 26-letni Patryk Pniewski, młodej widowni znany m.in. jako Krystian Domański z "Pierwszej miłości" i Łukasz Tarczyński z "Belfra". Wcieli się w postać prawdziwego talentu piłkarskiego Józefa Sałatki, którego pierwowzorem jest gwiazda reprezentacji Polski Bartosz Kapustka.

 • Shakira z efektami

  Na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w RPA wystąpi Shakira z oficjalną piosenką FIFA World Cup "Waka Waka". Wiemy już, co na siebie założy kolumbijska wokalistka.

 • Adam Nawałka i historia jego małżeństwa. Jak naprawdę wygląda jego związek z Katarzyną?

  Kibice znają go jako selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Żona zna jego inną, prywatną twarz. Spotkali się wiele lat temu i niemal od razu w sobie zakochali. Jak naprawdę wygląda małżeństwo Adama Nawałki (60 l.) i jego ukochanej Katarzyny (59 l.)? Okazuje się, że dogadują się doskonale. I liczą ze swoim zdaniem. Gdy były piłkarz dostał propozycję poprowadzenia kadry narodowej, najpierw skonsultował swoją decyzję z żoną.

 • Fergie i inni: Futbolowa gorączka

  W związku z rozpoczynającymi się w piątek (11 czerwca) piłkarskimi Mistrzostwami Świata do Republiki Południowej Afryki zjeżdżają światowe gwiazdy muzyki pop.