• Informacje na temat:

  ubrania przypominające

Artykuły na temat: ubrania przypominające
 • Bohaterowie kultowych bajek Se-ma-fora dostaną... zimowe ubranka

  ..." oraz "Maurycy i Hawranek". Docelowo szlak "Łódź Bajkowa" ma liczyć 17 minirzeźb. Do odsłoniętych już małych pomników dołączyć mają kolejne, przypominające bohaterów seriali: "Ferdynand Wspaniały...

 • Co za niesamowite wieści o Meghan! Czy to w ogóle możliwe?!

  ...to, że na przyjęcie weselne Harry i Meghan ubrali się w stylizacje przypominające te "bondowskie"... Sceptycznie do tych rewelacji podeszła Kamińska-Radomska. "To nie dlatego, że tu jakiś Bond, tylko...

 • "Wspaniałe stulecie": Na dworze Sulejmana

  Sulejmana były jedynie inspirowane ubraniami znanymi z rycin. O ile projektantowi Serdadowi Basbugowi udało się dość wiernie odtworzyć szaty sułtana i jego nakrycia głowy, o tyle serialowe suknie sułtanek czy nałożnic były zbyt wydekoltowane i obcisłe, przypominające XIX-wieczne kreacje.

 • Primavera Sound: Dzień trzeci (relacja)

  Jeśli dwa duże dni festiwalu i jeden mniejszy, rozgrzewkowy narzuciły ostre tempo, tak dzień trzeci mocno wyhamował. Choć może w moim przypadku był to wynik błędnie obstawionych wykonawców. Tak jak w przypadku całości imprezy, sobota podzieliła sceny między gwiazdy dużego formatu, legendy przypominające swoją twórczość i zespoły mniejsze, choć równie znaczące.

 • Moda inspirowana "Grą o tron"

  Widzowie na całym świecie śledzą serial "Gra o tron". Fani mogą wybierać spośród biżuterii, ubrań i pomysłów zorganizowania przyjęć, których inspiracją był serial stworzony na podstawie sagi fantasy George'a R. R. Martina.