• Informacje na temat:

  ubrania rodem

Artykuły na temat: ubrania rodem
 • Tomasz Stockinger uważa "Klan" za największe dzieło swego zawodowego życia...

  TVP na pierwszą polską telenowelę. Graliśmy w ubraniach, w których przyszliśmy na plan, bo środki były skromne i nie było funduszy na kostiumy. Wszyscy traktowaliśmy to jak przyjemną przygodę, choć...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • "Klan": Młody mężczyzna oczaruje Monikę!

  Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył Michał Chorosiński. Grany przez niego Jakub Zadrożny jest biznesmenem, który nawiąże współpracę z Moniką (Izabela Trojanowska). Czy jej życiowy partner Feliks (Jan Piechociński) ma powody do obaw?

 • - Po prostu ruszam w trasę i próbuję się podczas niej dobrze bawić - mówi Interii Bryan Adams, który po świetnie przyjętym koncercie w Krakowie w grudniu 2014 r. błyskawicznie ogłosił kolejny występ w naszym kraju. 28 marca zagra w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

 • "M jak miłość": Nowy trójkąt miłosny u Mostowiaków!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Tomasz Ciachorowski, widzom znany m. in. jako Jan Złotopolski ze „Złotopolskich“, Michał Duszyński z „Majki“ czy Igor Grabowski z „Linii życia“. Dzięki granemu przez niego Arturowi Marcin (Mikołaj Roznerski) zrozumie, ile tak naprawdę znaczy dla niego Iza (Adriana Kalska)… Sprawdź szczegóły!

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • "M jak miłość": Lucjan w niebezpieczeństwie!

  Do obsady dołączy za to Piotr Nerlewski - młody aktor znany m.in. z produkcji "Pierwsza miłość" oraz "Jack Strong". Wszystko zacznie się od... Lucjana. Senior rodu wybierze się na przechadzkę, źle oceni swoje siły - i zadzwoni w końcu do wnuczki.

 • Recenzja Venom "From The Very Depths": Trudy rządzenia

  "Venom rządzi, deptaj krzyże!" - to obok "Slayer, k**** mać!" jedne z tych polskich powiedzeń, bez których nie ma ponoć dobrej metalowej imprezy. Czy rządy sprawowane przez angielskie trio na "From The Very Depths" nadal zaspokajają żądze nieposkromionych legionów Venom?

 • Moda na sukces

  Brooke przekonuje Anthony'ego, by wrócił z nią do domu. Tam wręcza mu nowe ubrania i pozwala się wykąpać. Później wraz z nim udaje się do kawiarni, gdzie...

 • Rod Stewart znów ojcem?

  Plotka rskie media obiegła wiadomość, że modelka Penny Lancaster, narzeczona Roda Stewarta, jest w ciąży. Zainteresowani szybko ją zdementowali, ale oliwy do ognia dolał Elton John, który otwarcie powiedział, że para spodziewa się dziecka. W dodatku wokalista twierdzi, że taką informację przekazał mu sam Rod Stewart.

Zdjęcia na temat: ubrania rodem
Dyskusje na temat: ubrania rodem
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  Ja wam dam kicz i tandetę: plenery, scenografie, kostiumy i jakieś nawet fakty historyczne. Poza tym promocja dziedzictwa Turcji, Sulejman w tym filmie to prawie święty! Zachodnie serialiki dziejąsię w dwóch lokalizacjach i wypożyczają ubrania. Podobnie jak niskobudżetowa stacja oszczęnościowa TVN. Telenowela- tak- ale jaka! Turcy nieźle natym zarabiają. A Polactwo, jak Europejczycy pokazani