• Informacje na temat:

  ubrania sablewskiej

Artykuły na temat: ubrania sablewskiej
 • Iwona Węgrowska jest nie do poznania! Co za przemiana!

  Iwona Wegrowska (36 l.) od lat jest wierna swojemu charakterystycznemu stylowi, na którego temat zdania wśród jej fanów są mocno podzielone. Teraz jednak oddała się w ręce Mai Sablewskiej (38 l.) i przeszła niezwykłą metamorfozę!

 • Maja Sablewska: Mój program się sprawdził

  Moda zmienia życie moich bohaterek - mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że "Sablewskiej sposób na modę" jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

 • Stylowa Sablewska na festiwalu w Kołobrzegu

  Maja na Sunrise Fashion Festival gości ze swoim chłopakiem Wojtkiem Mazolewskim. Celebrytka występuje tam w roli doradcy wizerunkowego - chętni mogą poddać się metamorfozie stylizacyjnej pod jej bacznym okiem. To także świetna okazja dla Sablewskiej, by zaprezentować ubrania, które - jak mówi - kupuje w Londynie. Upał nie upał, modne botki muszą być.

 • "X Factor": Zespół Sablewskiej odrzucony

  - Wygra ten, który mądrze wkupi się w łaski publiczności - przepowiadał przed pierwszym odcinkiem na żywo programu "X Factor" juror Kuba Wojewódzki. Widzowie najmniej głosów oddali na podopiecznych Mai Sablewskiej.

 • Stylistka odkąd przeszła metamorfozę swojego wyglądu, uważana jest przez swoje fanki za modowe guru. Doradza kobietom w swoim programie "Sablewskiej sposób na...", jak się ubierać, jak malować, a nawet jak żyć. Sama przeszła przecież długą drogę, podczas której zmieniła swój wygląd. Niestety nie poprzestała na zmianie ubrania, czy koloru włosów. Stopniowo można było zauważyć zmianę jej rysów...

 • Maja Sablewska: Skąd ona się wzięła?

  Dzisiaj o Sablewskiej mówią wszyscy i wszyscy ją znają. Jednak niewiele osób wie, skąd się wzięła.

 • Maja Sablewska ma całe ciało w tatuażach?! Trochę ich przybyło!

  ...spodziewaliśmy się, że pod ubraniami Sablewska skrywa całą masę malunków! Niestety, nie wszyscy fani celebrytki podzielają zachwyt nad jej tatuażami. Pod zdjęciem pojawiły się bowiem negatywne komentarze, w których internauci krytykują wybór Sablewskiej. Ciekawe, czy któryś z tych tatuaży powstał bezpośrednio po zerwaniu zaręczyn z Wojciechem Mazolewskim (39 l.)?

 • Maja Sablewska podkreśla, że czerpie z własnych doświadczeń, aby pomóc kobietom zaakceptować swój wygląd. Wszystko po to, by podobnie jak ona mogły przejść metamorfozę. Stylistka przekonuje, że program "Sablewskiej sposób na modę" ma na celu dowartościować kobiety i wydobyć z nich piękno.

 • Prowadząca programu "Sablewskiej sposób na modę" przeszła długą drogę, żeby zaakceptować siebie. Co prawda było to okupione zmianą wizerunku, dietą, ale także uczęszczaniem na terapię. Jednak jak twierdzi Sablewska, było warto. Po całej metamorfozie jaką przeszła, teraz sama lepiej rozumie uczestniczki swojego programu, które przychodzą do niej z chęcią zmiany nie tylko wyglądu, ale i życia...

 • Komu podpadła Sablewska?

  Po każdym odcinku "X-Factora" znawcy mody zachwycają się ubraniami Mai Sablewskiej. To na nic. Bo do sukcesu trzeba też mieć głowę!

Wideo na temat: ubrania sablewskiej
 • Tak Maja Sablewska rozładowuje stres

  Dla Mai Sablewskiej zakupy to sposób na chandrę. Gdy jest przygnębiona najchętniej zaszywa się na kilka godzin w sieciówkach lub sklepach z używaną odzieżą. Równie chętnie robi jednak zakupy w markowych butikach. Twierdzi, że jak większości kobiet zdarza jej się rano uznać, że nie ma w co się ubrać. Aby zapobiec takim dylematom, wcześniej wymyśla stylizacje pasujące do różnych sytuacji, a nawet