• Informacje na temat:

  ubrania światowej

Artykuły na temat: ubrania światowej
 • Patricia Kazadi: Nie mogę zatrzymywać ubrań z "X Factor"

  Prezenterka programu "X Factor" kupuje ubrania w sklepach sieciowych i na wyprzedażach. Podobają jej się ubrania sprzed kilku sezonów. Chętnie robi zakupy na pchlim targu, na którym można znaleźć perełki światowej mody. - Nie ważne jest dla mnie to, z którego to jest sezonu. Mam płaszcz Michaela Korsa z 1986 roku - męski, który wypatrzyłam na pchlim targu i uwielbiam go - mówi agencji...

 • Rewelacja światowej kinematografii

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Filmy Świata Ale Kino! zaprezentowana zostanie rewelacja światowych festiwali ostatnich lat - kinematografia Filipin.

 • "Wielki Gatsby" i rozrywka w formacie 3D

  ..."Wielki Gatsby" był najbardziej oczekiwanym filmem roku w Ameryce. Nie tylko przez publiczność, ale też przez handel, który przyszykował towary związane z fabułą - od brylantowych naszyjników Tiffany, po ubrania "w stylu Gatsby", czyli epoki jazzu lat 20. XX wieku... O filmie, zaraz po światowej premierze, specjalnie dla INTERIA.PL pisze Krzysztof Kłopotowski.

 • Anja Rubik nie wierzy w trendy

  Anja Rubik, światowej sławy modelka, która brała udział w kampaniach największych projektantów, jurorka i prowadząca polską edycję "Project Runway", zamierza wypuścić na rynek własną linię ubrań!

 • Claudia Schiffer - supermodelka światowej sławy - przyleciała w czwartek, 28 września, z krótką wizytą do Polski. Modelka zgodziła się promować kolekcję ubrań jednej z polskich firm odzieżowych; została twarzą kolekcji wiosna - lato 2007.

 • Stylowi Duran Duran

  Członkowie angielskiej grupy Duran Duran, podczas zbliżającej się światowej trasy koncertowej, ubrani będą w stroje zaprojektowane przez samego Giorgio Armaniego. Dodatkowo muzycy wezmą udział w kampanii reklamowej projektanta.

 • Skandal w Japonii. Wokalistki przebrały się za nazistowskich oficerów

  ...młodych ludzi, aby ci postarali się zrozumieć ból i cierpienie osób, które straciły kogoś podczas II wojny światowej. Na krytykę szybko odpowiedział producent, Akimoto. W krótkim oświadczeniu przeprosił...

 • "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć": Gdzie ten styl? Prawdziwy taki?

  Zbliża się koniec II wojny światowej. Hans Kloss jest w najwyższej formie. Podwójny agent wpada na trop nazistowskiej kradzieży. W drogę jak zwykle wchodzi mu Hermann Brunner, plany krzyżuje rodzące się uczucie do młodziutkiej Niemki.

 • Gwiazda "Gry o tron" jako Jan Zumbach z Dywizjonu 303

  Iwan Rheon, czyli gwiazda przebojowego serialu "Gra o tron", wcielił się w rolę jednego z najlepszych lotników II wojny światowej i asa myśliwskiego z legendarnego Dywizjonu 303 - Jana Zumbacha. Wszystko to za sprawą filmu "303. Bitwa o Anglię" produkowanego przez Michaela Paszko i Matta Whyte’a z firmy Prospect 3. Obok Rheona, w rolach głównych zobaczymy m.in.: Marcina Dorocińskiego, Filipa...

 • Velvet Revolver: Wokalista nazistą?

  Scott Weiland, wokalista amerykańskiej grupy Velvet Revolver, musiał zmienić swój sceniczny kostium na koncertach w Niemczech. Wszystko przez przepisy obowiązujące u naszych zachodnich sąsiadów, które zabraniają noszenia symboli hitlerowskich. Jednym ze scenicznych rekwizytów Weilanda jest bowiem czapka, jakie podczas II wojny światowej nosili oficerowie SS.

Dyskusje na temat: ubrania światowej
 • Re: Brud, zmęczenie i siniaki

  Nareszcie prawdziwa charakteryzacja po wyglądzie bohaterów wiesz w jakich czasach dzieje się akcja i co dzieje się z danym bohaterem.Charakteryzacja SUPER z wielką dbałością o najmniejsze szczegóły.Brawa dla charakteryzatorów. Zawsze bardzo mnie drażni jak oglądam jakiś film z akcją umiejscowioną w okresie II wojny światowej a ubrania bohaterów, fryzury zwłaszcza kobiet i ich makijaż np