• Informacje na temat:

  ubrania używane przez internet

Artykuły na temat: ubrania używane przez internet
 • Adam Kraśko: Poznałem ostatnio fajną dziewczynę

  Odkąd zaczął szukać żony, w jego otoczeniu pojawia się wiele kobiet. Nie zdecydował, z którą chce iść przez życie, ale sporo obiecuje sobie po znajomości, którą niedawno rozpoczął.

 • Znana modelka udziela porad

  Już wkrótce każda kobieta będzie mogła zasięgnąć opinii prawdziwej gwiazdy. Supermodelka Heidi Klum ma zamiar za pośrednictwem internetu udzielać porad w kwestii mody, urody, wychowania dzieci i związków.

 • Supermodelka będzie udzielać porad

  Już wkrótce każda kobieta będzie mogła zasięgnąć opinii prawdziwej gwiazdy. Supermodelka Heidi Klum ma zamiar za pośrednictwem internetu udzielać porad w kwestii mody, urody, wychowania dzieci i związków.

 • Tatiana Okupnik: Nie będę się chowała z mężem

  Nowa płyta Tatiany Okupnik zatytułowana "Blizna" to jej muzyczne rozliczenie z przeszłością. Wokalistka podkreśla, że pracując nad tym albumem, "przebiła głową mur swoich własnych emocji".

 • "Newsweek" ujawnia, jak wygląda codzienne życie Kaczyńskiego!

  ...leżała tak na podłodze przez kilka tygodni! Z kolei z internetu prezes ponoć korzysta w wersji papierowej, czyli czytając przyniesione mu wydruki artykułów.  Nieco lepiej radzić ma sobie za to(...) 'politycznym przyjaciołom' Jarosław Kaczyński żyje pod kloszem. Chodzą za niego do sklepu, zamawiają mu garnitury, kupują karmę dla kota i przynoszą wydruki z internetu. Wożą go w gości, na groby mamy i brata...

 • James Bond ma konkurencję

  "Skyfall", 23. już ekranizacja przygód Jamesa Bonda, wciąż utrzymuje się na szczytach rankingów popularności. Przed Bożym Narodzeniem przystojnemu 007 wyrosła konkurencja., czyli bohater "Snowfall" - Mikołaj, święty Mikołaj, czyli agent h0-h0-7.

 • Serialowy przewodnik

  ...niechcący jej ogród. W efekcie wracają do domu eskortowani przez wściekłego ojca dziewczynki, który żąda od Ewy i Marka finansowej rekompensaty! "Klan" odc. 2576 Po nocy poślubnej Bożenka i Miłosz(...) należności. Przerażony lekarz nie ma pojęcia, kto opłacił bandytę windykatora, ani o który dług naprawdę chodzi. "Na sygnale" odc.21 Ratownicy zostają wezwani przez starszą kobietę, mającą problemy...

 • Michael Moore wstrząsa Ameryką

  Czy Michael Moore ( "Zabawy z bronią" ) ma coś wspólnego z Melem Gibsonem ( "Waleczne serce - Braveheart" )? Mimo iż kontrowersyjny dokumentalista na pewno zaprzeczyłby, to jednak dwa ostatnie filmy obu tych twórców wywołały w Stanach Zjednoczonych niespotykane polemiki i dyskusje. "Fahrenheit 9.11" i "Pasja" przyczyniły się do ogólnonarodowych debat, a ich autorzy znaleźli się pod ostrzałem mediów.

 • Rynsztok mnie nie interesuje

  ...poczucie humoru. Piotr jest jajcarzem, jest szalenie bezpośredni. Z Piotrem jesteście prawie jak rodzina. Występujecie w programie, gracie w teatrze... Tak naprawdę współpracujemy od dawna. Przez ponad(...) w oczy. Zdarzyło mi się więc kilkakrotnie je zobaczyć. I co Pani sądzi na ich temat? Niestety portale internetowe budzą w ludziach najniższe i najpodlejsze instynkty. To dość przerażające zjawisko...

 • "Muzyka to jedna z najgroźniejszych chorób"

  Maciej Łyszkiewicz to znacząca postać istniejącej w latach 80. tzw. trójmiejskiej sceny alternatywnej. Wokalista, klawiszowiec i kompozytor, lider grupy...