• Informacje na temat:

  ubrania w berlinie

Artykuły na temat: ubrania w berlinie
 • Bujakiewicz w Berlinie

  Katarzyna Bujakiewicz (Marta z serial u "Na dobre i na złe" i Mariolka z "Magdy M." uwielbia robić zakupy w Berlinie. Co jakiś czas wyjeżdża do stolicy Niemiec i buszuje po tamtejszych sklepach. Dlaczego?

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan znów podpadła Kindze Rusin! Szykuje się kolejny skandal?

  Małgorzata Rozenek-Majdan nie może doczekać się już Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazda wraz z mężem Radosławem Majdanem (47 l.) w miniony weekend odwiedziła jarmarki bożonarodzeniowe w Berlinie, by poczuć klimat świąt.  "Perfekcyjna" szukała na jarmarkach inspiracji do wystroju wnętrza swojej willi i, jak widać, udało się. Gwiazda TVN ubrała już choinkę i udekorowała ozdobami cały dom. Całość...

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • ...w sieci, nie da się oprzeć wrażeniu, że każdy ich dzień polega na przebieraniu się w dziwne (choć według nich bardzo modne) ubrania i polowaniu na selfie z tamtejszymi gwiazdami.

 • Berlinale 2015: Wielka klapa na początek

  Film "Nobody Wants the Night" Isabel Coixet zainaugurował 65. edycję Berlinale. O osadzonej na początku XX wieku opowieści o kobiecie, która wyrusza w kierunku bieguna północnego, mówi się w kuluarach jako o najsłabszym filmie otwarcia od lat. Obrazu hiszpańskiej reżyserki nie ratuje nawet kreacja Juliette Binoche, która, naznaczona histerycznymi gestami i krzykiem, szybko osuwa się w koleiny autoparodii.

 • "Myślę, że będzie kolorowo"

  - Staram się myśleć o nim pozytywnie. To moja praca - mówi Katarzyna Zielińska o show-biznesie. Aktorka opowiada o sukcesie spektaklu "Berlin, czwarta rano" i o swoich zawodowych planach.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Wojciech Glanc zobaczył w śnie epidemię koronawirusa już osiem miesięcy temu!

  Rozpoznawalność zdobył, występując w drugiej edycji "Big Brothera" z gadającą lalką Eustachym. Od wielu lat mieszka w Berlinie, gdzie zajmuje się przepowiadaniem przyszłości, stawianiem tarota(...) roku. Notatka ze snu. Pierwszy najważniejszy obraz, jaki widziałem, to grupa Chińczyków w dziwnych ubraniach, z dziwnymi, specyficznymi maskami na twarzy, jakby filtrującymi powietrze, którzy szli koło...

 • W NRD fanom The Rolling Stones groziło więzienie

  Przed występem The Rolling Stones we wtorek (10 czerwca) w Berlinie fani legendarnego zespołu rockowego mogą obawiać się jedynie tego, że nie dostaną biletu na wymarzony koncert. W NRD zwolenników muzyki "wroga klasowego" ścigała Stasi; część z nich trafiła do więzienia.

Dyskusje na temat: ubrania w berlinie
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Za Komuny Rodowicz jeździła Porsche i ubierała się w butikach "tylko w Berlinie", kiedy my nosiliśmy połatane ubrania i jedli chleb ze smalcem. Nich nie narzeka!