• Informacje na temat:

  ubrania w polsce

Artykuły na temat: ubrania w polsce
 • "Na dobre i na złe": Robert Koszucki marzył, żeby szyć ubrania i mieć własny zakład krawiecki!

  Robert Koszucki długo nie potrafił zdecydować się, jaki zawód chce uprawiać do końca życia. Kiedy był w podstawówce, myślał, żeby związać swoją przyszłość z... krawiectwem. - Wtedy w Polsce była komuna, brakowało w sklepach ubrań. Moi rodzice szyli sami. Bardzo mi się to podobało - twierdzi. Robert wspomina, że razem z ojcem poważnie myśleli o tym, by otworzyć zakład krawiecki. Pomysł spalił...

 • Imany: Aż sześć koncertów w Polsce!

  Oprócz zapowiadanego już przez nas kwietniowego koncertu w Warszawie, francuska wokalistka Imany planuje występy w jeszcze pięciu innych miastach w Polsce!

 • Natasza Urbańska chce sprzedawać swoje ubrania za granicą!

  Natasza Urbańska (36 l.) pomimo niezbyt pochlebnych opinii na temat jej projektów, chce sprzedawać ubrania też za granicą!

 • Gok Wan: Psycholog w szkole życia

  Projektant Gok Wan dokonuje rewolucji w szafach kobiet i uczy je, jak dobrze wyglądać w ubraniu oraz... bez niego. W Polsce "Stylowe rewolucje Goka" nastąpią nie tylko w garderobach. Powód? Słynny stylista przemieni się w swata...

 • Polska-Czarnogóra: Maryla Rodowicz nie przepuściła meczu. Tak ubrała się na stadion

  Maryla Rodowicz (71 l.) to wielka fanka piłki nożnej, zatem nie mogło jej zabraknąć na trybunach na meczu Polska-Czarnogóra. Ubrana w czarny sweter i czarną krótką spódniczkę gorąco dopingowała piłkarzy. Towarzyszył jej syn. Ich wsparcie przyniosło efekt - Polacy wygrali 4:2 i zapewnili sobie awans na mundial w Rosji.

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • Pierwsza sesja... bez ubrania!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", postanowiła pokazać całej Polsce, że nie ma żadnych problemów ze swoim ciałem i jest dumna z tego, jak wygląda. Lada moment na łamach znanego miesięcznika dla panów ukaże się pierwsza sesja Julii... bez ubrania.

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Sukienki na wesele, czyli ubierz się jak gwiazda showbiznesu!

  Maj w pełni, co oznacza, że od kilku tygodni narzeczeni w całej Polsce wstępują na ślubny kobierzec. Jeżeli w swojej skrzynce na listy spodziewasz się dostać zaproszenie na wesele, musisz koniecznie kupić sukienkę. Podpowiadamy, jakimi stylizacjami gwiazd możesz się inspirować.

 • Dorota Roqueplo: Moda jest ulotna

  Za kostiumy do historycznej megaprodukcji "Hiszpanka" odpowiadała Dorota Roqueplo, jedna z najbardziej doświadczonych specjalistek w swojej dziedzinie. "Jana Frycza, który zagrał Paderewskiego, ubrałam w gorset. To pomogło stworzyć mu postać" - tłumaczy w wywiadzie.

Zdjęcia na temat: ubrania w polsce
Wideo na temat: ubrania w polsce
 • Zosia Ślotała: stroje ciążowe można później nosić jako oversize'owe

  Ubrania z ciążowe mogą służyć młodym mamom także po porodzie. Zdaniem Zosi Ślotały z powodzeniem można je nosić jako wciąż modne ubrania oversize'owe. Stylistka uważa, że na czas ciąży nie trzeba(...), zgodne z najnowszymi trendami stylizacje dla przyszłych mam. Stylistka nie ukrywa jednak, że w Polsce dość trudno kupić ładne stroje dla ciężarnych kobiet.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Anja Rubik gościła w Słupsku

  Anja Rubik spotkała się z uczniami Zespołu Szkół Technicznych w Słupsku, aby porozmawiać o modzie i zawodach z nią związanych. Ale ubrania to nie jedyny temat, który znalazł się na wokandzie. Razem z prezydentem miasta Robertem Biedroniem rozmawiali też z młodymi ludźmi o problemie przemocy wobec kobiet. - Przemoc u nas w Polsce wygląda tak naprawdę bardzo, bardzo źle. Co trzy dni umiera

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

Dyskusje na temat: ubrania w polsce
 • Re: "M jak miłość": Olga Kalicka pokaże się w rosyjskim serialu... bez ubrania!

  i Spółki nad Polską ukazała prawdziwą moralność instytucji europejskich, po przegranej ich namiestników w Polsce.

 • Re: "M jak miłość": Olga Kalicka pokaże się w rosyjskim serialu... bez ubrania!

  Ciało słabe, trochę porowate, twarz zwykła, jak dziesiątki tysięcy innych w Polsce. Ładna nie jest, jest przeciętna, czym się więc zachwycać, bo ma cycki trochę większe niż inne? Niestety nie są zbyt apetyczne, już w tym wieku rozstępy nie wróżą szczęścia.

 • Re: "M jak miłość": Olga Kalicka pokaże się w rosyjskim serialu... bez ubrania!

  Przed nią nago występowały niemal wszystkie gwiazdy w Polsce i nikt na ten temat nie pisał doktoratu. A te które mówią że są Boskie ,to zapewne były by Boskie gdyby nie pewna część ciała co chłopa zechciała. Bo to oznacza pewną karierę.Patrz Kuba W. i jego dziewczyny od Muchy począwszy.

 • Re: Gwiazdy, które dorastały w biedzie

  Sz. pp internauci .... nie żołądkujcie się tak. Dla zwykłego obywatela w XX a nawet XXI wieku w Polsce bieda to brak jedzenia i ubrania...... dla nich to konieczność pracy i brak na Hawaje lub alpy tak 2-4 razy w ciągu roku

 • Re: To koniec serialu "rodzinka.pl"

  w PLEBANII. Ja osobiście pochodzę z klasy średniej, też mieszkam w domu (niektórzy z Państwa by powiedzieli, kogo na taki stać w Polsce). Stać moich rodziców, którzy oddawali na niego każdy grosz. bo tworzyli coś o czym marzyli, a nie robili kolejne dzieci i czekali aż ich miasto przeniesie z jednego mieszkania do 2 i kupowali kolejne wódki, ubrania, czy rzeczy na które nie było ich stać. Aha

 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  , bez szacunku do siebie i dzieci pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia - wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda(...) materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty. Fascynujące, czyż nie? Napisane ponad 2500 tysiąca lat temu. A co mamy obecnie w Polsce? Prawie idealnie spełnione 10 przykazań

 • Re: "Klan": Czy zobaczymy ją... bez ubrania?

  POkazanie odbytu i psiapsiuchy to sukces w dzisiejszej POlsce Tusaka

 • Re: Kultowe seriale: Izabela Trojanowska nie chciała grać... bez ubrania

  ed...z Ciebie to prawdziwe próchno intelektualne. Żal, że w Polsce mieszkają tak prymitywni ludzie jak Ty. Cóż....gdzieś muszą mieszkać. Kiepskie wychowanie otrzymałeś od rodziców....a Ty na pewno masz wysoką samoocenę. Jak widać z Twojej wypowiedzi, kultura i nauka idą w parze. Popracuj nad sobą....jeszcze nie jest późno.

 • Re: 30-letnia Anna Mucha w doskonałej...

  czy naprawdę brak jest innych tematów niż codzienne komentowanie np. zachowania ,ubrania ,rozebrania,zakochania ,odkochania itp.miernej p.Muchy?. w Polsce dzieje się wiele ciekawych spraw tyczących się prawdziwych ARTYSTÓW a nie komentowanie miernych tak zwanych celebrytów.

 • Re: „Alternatywy 4” wciąż nas bawią

  Teraz to są czasy ! Pracujemy w Polsce , naszym kraju u Niemców, Francuzów i innych Panów, kupujemy ich samochody, ladówki, pralki, ubrania, jedzenie kupujemy w ich Lidlach , Tescach, Biedronkach,mieszkania wykańczamy materialami z Praktikerów, Obi, murujemy domy niemieckim cementem z ich Porothermu,tynkujemy Knauffami, długi na te mieszkania i domy zaciągamy w ich bankach ... Syf