• Informacje na temat:

  ubrania z lat 80

Artykuły na temat: ubrania z lat 80
 • ...80-letnia Polka Helena Norowicz została twarzą dwóch znanych marek odzieżowych.

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Czartoryska nosi ubrania po babci

  Kilkanaście tysięcy złotych za kreację na jeden wieczór - taki wydatek dla Anny Czartoryskiej (28) to nie problem, ale aktorka i tak woli oszczędzać pieniądze i... nosi ubrania po mamie i babci!

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Andrzej Kopiczyński, "Czterdziestolatek" obchodzi 80. urodziny

  Andrzej Kopiczyński, aktor filmowy i teatralny, najbardziej znany z roli inżyniera Stefana Karwowskiego w serialu "Czterdziestolatek" we wtorek skończy 80 lat. Wystąpił m.in. w serialu "Kolumbowie" i filmach "Znachor" i "Kopernik".

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • Gwiazda z "'Allo 'Allo!" po latach. Co się stało z ponętną Helgą?

  ...​Brytyjski serial "'Allo 'Allo!" nie brał jeńców. Bez skrupułów ośmieszał wszystkich po równie - Niemców, Francuzów, Włosów i Anglików. Największą popularnością produkcja cieszyła się w latach 80. I 90., ale do dzisiaj ma wielbicieli.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Ewa Sałacka: To już 10 lat, jak jej nie ma z nami...

  W tym roku mija 10 lat od dnia, w którym odeszła Ewa Sałacka (†49 l.). Czy tej śmierci można było uniknąć?

 • Del Shannon: Ostatnie chwile autora "Runaway"

  25 lat temu, 8 lutego 1990 roku strzałem w głowę życie odebrał sobie Del Shannon, amerykański wokalista i kompozytor pamiętany z wielkiego przeboju "Runaway".

Dyskusje na temat: ubrania z lat 80
 • Re: Czas się dla nich zatrzymał! 50 lat, a ciała jak u nastolatek!

  do warzywniaka po buraki i pora minąłem idące razem trzy blondynki i dwie brunetki, wszystkie miały po 18-20 lat. Wszystkie się gapiły na mnie jakbym był jedynym facetem na świecie. No, ale to to nie ma się co dziwić. 185 cm, 80 kg, 20 cm w spodniach, markowe ubrania i wygląd Brada Pitta. No i najważniejsze wysoki poziom intelektualny taki jaki choćby reprezentuje Pan Donald Tusk czy Jan Vincent

 • Re: "Plebania": Agnieszka Włodarczyk czuła się zbrukana, grając nago jako nastolatka...

  kolejny bezmyslny artykuł, jak to aktorka żałuje swoich scen, na która 100 lat temu sama się godziła po przeczytaniu scenariusza. Trzeba wam głowy kapuściane uświadamiać jakie były trendy w filmie od końca lat 70-tych? Zobaczcie sobie dziesiątki filmów np włoskich czy francuskich w latach 80-tych. Tacy twórcy jak Joe Damato, J. Franco czy Bruno Mattei. Gdyby tam nie było nagości i pięknej kobiety

 • Re: "Daleko od szosy": Pamiętacie Leszka Góreckiego? Krzysztof Stroiński szczerze go nie znosi!

  Wy co piszecie o "tamtych czasach" i wspominacie je dobrze i Wy co wspominacie źle, nie zauważacie bardzo ważnej różnicy. Chodzi mi o różnicę między latami 70 tymi i 80 tymi. Gierek był komunistą ale jego ekipa ciągnęła Polskę w górę. Czuło się tą nowoczesność która z oporem ale jednak przychodziła do Polski. Jaruzelski natomiast był człowiekiem Moskwy. ZSRR waliła się, a bieda lat 80 była tego

 • Re: Dziecięca moda w serialach - wczoraj i dziś

  zdumiona. Ja nie pamiętam niczego co w latach 70-tych czy 80-tych było lepsze, bardziej kolorowe, staranniej zrobione niż dzisiaj rzeczy dobrej jakości. Oczywiście nie mówię o chińskim badziewiu bo(...)No zobacz. To bardzo ciekawe co piszesz. Jestem od Ciebie 8 lat młodsza ale moje wspomnienia były takie, że ludzie przyjeżdżający z Zachodu byli jak kolorowe ptaki przy codziennym stroju Polaków