• Informacje na temat:

  ubrania z orlem polskim

Artykuły na temat: ubrania z orlem polskim
 • ​Polskie Oscary. Gwiazdy na czerwonym dywanie!

  ...nazywanych często polskimi Oscarami.    

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Machalica wrócił do Olszówki?

  Piotr Machalica i Edyta Olszówka pojawili się razem na rozdaniu "Orłów 2010". Czy to oznacza, że znowu są parą?

 • Rok 2009 w filmie polskim

  Nagroda im. Alfreda Bauera dla Andrzeja Wajdy na Berlinale, premiery filmów o wielkich Polakach - ks. Popiełuszce, gen. Fieldorfie "Nilu", gen. Sikorskim, Irenie Sendlerowej - to najważniejsze wydarzenia w filmie polskim w 2009 roku. Poruszenie w środowisku filmowym wywołało aresztowanie Romana Polańskiego we wrześniu w Szwajcarii, na podstawie amerykańskiego nakazu aresztowania wystawionego

 • Malwina Wędzikowska walczyła o życie! Wszystko wyznała Dagmarze z "Królowych życia"!

  Malwina z polskim show-biznesem związana jest od lat. Stylistka pracowała przy organizacji największych show w kraju.  Jakiś czas temu sama została gwiazdą. Dziś prowadzi własne programy.  Bywa też na łamach tabloidów. Jeszcze jakiś czas temu pisano, że Wędzikowska ma romans z Kubą Wojewódzkim, ale nie było to chyba nic poważnego.  Ostatnio celebrytka wzięła udział w show TTV "Orzeł czy reszka...

 • Cała Polska pamięta Elvisa

  W niedzielę (8 stycznia) cała Polska nie tylko będzie zbierać pieniądze w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też świętować 77. rocznicę urodzin legendy amerykańskiej muzyki - Elvisa Presleya.

 • " Bogactwo jest niczym"

  Rock'n'Rolf, znany również pod bardziej swojsko brzmiącym nazwiskiem Rolf Kasparek, przewodzi od niemal dwudziestu lat bandzie heavymetalowych piratów, którzy dzięki takim płytom, jak "Under Jolly Roger" czy "Port Royal" dochrapali się miana klasyków gatunku. Czas mija, a Running Wild wciąż jest taki sam, wciąż proponuje fanom metalu nieskomplikowane, ale porywające hymny - raz opiewające przygody wilków morskich, łupiących kupców pod piracką banderą, to znów odkurzające najciekawsze karty...

 • Święta z Moniką Richardson

  Monika Richardson, znana i lubiana dziennikarka powraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Gwiazdę związaną od wielu lat z TVP2 zobaczymy już w święta Bożego Narodzenia. Zaprosi do studia wielu wspaniałych gości, a od stycznia 2010 r. poprowadzi nowy program kulturalny.

 • Maciej Stuhr: Gale to ciężki temat

  31-letni Maciej Stuhr ( "Fuks" , "Chłopaki nie płaczą" , "Francuski numer" ) powoli staje się etatowym konferansjerem prowadzącym przeróżne gale i imprezy. On sam przyznaje, że w tym zawodzie najważniejsze jest "rozbicie pompatycznej atmosfery" tego typu uroczystości. W rozmowie z INTERIA.PL aktor, którego od najbliższego piątku, 17 marca, możemy zobaczyć we "Francuskim numerze" , zdradza nam swoje sposoby na skuteczną konferansjerkę.

 • Połączenie aktorstwa ze śpiewem

  Joanna Kulig zagrała główną rolę w musicalu "Pamiętnik pani Hanki", który już we wrześniu emitowany będzie w Teatrze Telewizji.